Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Koraterhesség és a mellfàjás?

Koraterhesség és a mellfàjás?

Figyelt kérdés

Sokan írjàk itt,hogy a nemvàrt elött màr éreztek mellfàjdalmat amit tünetnek tudtak be*

Kérdesem az lenne,ha téleg ovu utàn pàr nappal jelentkezik de akor a teszt is mà pozitívat kell mutasson? Példál 6-8nappal menzi elött

(ami szerintem azért kizárt)

Mégis tapasztalatokat szeretnék hallani olyantol aki mert tesztelni amikor érezte a mellfàjdalmat a korai szakaszban:)


2022. aug. 20. 11:03
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsànat a sok helyesírási hibàért*
2022. aug. 20. 11:04
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A mellfájdalom pár nappal ovu után még biztosan nem a terhesség tünete. Egy sima ciklusban is előfordul. Nekem a PMS részeként hol volt mellfájás, hol nem. Néha le akart szakadni, úgy fájt, máskor semmi. Terhes meg sosem voltam.


Ezek csak utólagos belemagyarázások a kismamák részéről. 🙂

2022. aug. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22%

Nekem 7 nappal mensi előtt a predictor tesztemen már derengett a 2.csík.

Volt olyan is, hogy mikor máshogy fájt mensi előtt csináltam tesztet6 nappel előtte, és akkor is ott volt a 2.csík. Volt egy pár kémiaim, pár missedem.

2022. aug. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm,igen épp ez hogy most màshogy fàj,és ezek elött màr ovu elöttöl éreztem a mellfàjdalmat de màshogy most intenzívebb és teltebbnek erzem öket:)

No pàr nap és kiderül

Mindenkinek ment a zöld kezecske

2022. aug. 20. 12:42
 5/6 anonim ***** válasza:

Első terhességem alatt több napja késett és volt pár pozitív tesztem, mire feszült a mellem.


Második terhességemnél nem volt naprapontos a ciklusom, de akár nemvárt napja is lehetett már,mikor feszült a mellem emiatt teszteltem, pozitív lett.


Harmadik terhességemnél már bonyolultabb, mert sokszor feszült előtte a mellem terhességtől függetlenül, itt is jött ovu után viszont nemvárt előtti napon eldurvult a fájdalom és itt már volt pozitív tesztem.

2022. aug. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem mindhárom terhességnél kb mensi után 1 héttel jelentkezett.
2022. aug. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!