Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A TSH szint meddig kedvező a...

A TSH szint meddig kedvező a gyerekvállaláshoz? A legutóbbi eredményem alapján 4 a TSH szintem.

Figyelt kérdés

2022. aug. 20. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Az magas. 1-2 közt kell lennie.

Nekem gyógyszer kellett hozzá. Amint beállt 1,4-re teherbe is estem, előtte 1 évig nem

2022. aug. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi volt az ft4? A TSH-t onmagaban keves tudni. Ha csak a TSH emelkedett, akkor szubklinikus alulmukodesrol beszelunk. Ez azt jelenti, hogy mar erolkodik a pajzsmirigy, de meg elo tudja allitani a megfelelo mennyisegu hormont. Ha az ft4 is keves, akkor a 4-es TSH mar magas. En 4,2-esre kaptam L-thyroxint, mikozben az ft4-ertekem jo volt. At is ment tulmukodesbe a pajzsmirigyem, 3 hetig volt szivdobogasom, mire rajottem (a legkisebb adagot kaptam). Vegul gyogyszer nelkul, de dieta es hormontorna segitsegevel 3 honappal kesobb, az elso probalkozos honapban sikerult a nagyobbik gyerekem.
2022. aug. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2 Tudnál nekem segíteni abban, hogy mi volt a diétád alapja, illetve mit takar a hormontorna?
2022. aug. 20. 17:19
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

A referenciatartomány viszonylag csalóka.

Nekem lombiknál 2.4-es TSH-ra Letroxot kellett szedni, mert 1 körül ideális.

Persze vannak, akik sokkal magasabbal is simán teherbeesnek.

2022. aug. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem julius 21en 4,9 tsh jott ki, az ft4 az 15,2

Na augusztus 3tol kezdtem szedni euthyrox 75-t par napig felet, utana egeszet

9en pozitiv lett a tesztem, akkor kellett volna megjonnie.

Azota se jott meg, semmi, a tesztjeim eros pozitivak.

Holnap megyek dokihoz, remelem minden rendben lesz!

2022. aug. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3, 330 volt a TSH m amikor teherbe estem.. Szóval nekem erre semmilyen gyógyszert nem írtak.. És meg fogant a baba mégis
2022. aug. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!