Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhen kívüli? Pozitív tesztek?

Méhen kívüli? Pozitív tesztek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

08.09en lett volna esedékes a menstruacióm. Azóta nem jött meg.

Több pozitív tesztem lett, az utolsót 19én csinaltam, viszont még az elején csináltam 2 gyógyszertárit, amik negatívak lettek.

A pozitívak azok erősödtek is.

Viszont most voltam orvosnál, ahol a doki nem látott semmit, sőt peteérést látott.

Júniusban volt a második konizacióm, ami jól sikerült.

Felmerült a méhen kívüli terhesség, vettek le vért, megvizsgálják a hcg-t benne, meg a laborban a vizeletvizsgálatból negatív lett most a teszt.

Ez most mi lehet szerintetek? Ha méhen kívül lenne azt nem kéne már látnia?

Az asszisztens privátban azt mondta lehet a műtétek miatt késik most.

De akkor miért van több pozitív tesztem?



2022. aug. 22. 12:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ez egy kémiai terhesség volt. Elindult valami, de abba maradt. Valószínűleg már abteszt is negatív lenne ha csinálnál.
2022. aug. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
73%
Lehet volt egy kémiaid, az is lehet hogy a teszt volt rossz.. sok mindentől lehet. Így, hogy vérvétel is volt, engedd el. Ha a pozitív teszt valóban pozitív volt és terhesség miatt akkor már a vérvétel erosen pozitív eredmenyt hozott volna. Akkor is, ha méhen kívülid lenne
2022. aug. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
A vérvételnek pár nap mulva lesz eredmenye, a vizeletbol csinaltak most.
2022. aug. 22. 12:06
 4/19 A kérdező kommentje:

[link]

Ezek voltak a tesztjeim

2022. aug. 22. 12:08
 5/19 anonim ***** válasza:
Nem jó a link
2022. aug. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
2022. aug. 22. 12:11
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

3x volt méhenkívüli terhességem. A teszt is mindig pozitív volt.


A vérvétel is hcg emelkedését mutatott.


A háromból kettőnél kórházban voltam. Az elsőnél azért mert elhalt ugyan, de nem engedtek ki amíg a HCG szint nem ment bizonyos érték alá.(1500-ról indult az érték, és 500 alatt saját felelősségre jöttem ki, mert azzal sem akartak még engedni.)


Szóval felszívódott. Ez volt a bal oldali petevezetőben.


Aztán később volt a jobb oldaliban, de élő terhesség, szívhanggal, akkor is befektettek, Kaptam metotrexat (ha ez volt a neve?) szurit, de másnap is ugyanúgy szívhanggal szabályosan petezsákkal ott volt, így műtét lett a vége. Ugrott az a petevezető.

A harmadik felszívódott.


Aztán spontán összejött amikor már lombik vizsgálatokat kezdtük volna.



A lényeg, hogy nekem végig pozitív maradt a teszt a méhenkívüli terhességek alatt.


Lehet valóban megindult nálad rendesen, csak valamiért nem maradt veled. Nem biztos, hogy méhenkívüli volt.


Nálam az utolsón kívül mindkét méhenkívüli terhességet látták ultrahangon. Persze attól is függ hol tapadt meg.

2022. aug. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
26%

12:18-as vagyok.

Szerintem nyugodj meg.

Az is lehet, hogy még kicsi és nem látják.

Az utolsó menszesz mikor volt?


Simán lehet hogy ott van, jó helyen van, de csak egy hét múlva látják majd.

2022. aug. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
95%
Hát ez szerintem is csak kémiai volt.Egyik teszt sem az az igazi pozitív.Persze az,de nem erősek,most meg már ezek szerint negatív,és nem is látszik semmi az uh-n.
2022. aug. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
38%
10 nap késésnél már ugyanolyan erősnek kellett volna lenni a két vonalnak.
2022. aug. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!