Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnapra vártam a menzeszem....

Tegnapra vártam a menzeszem. Tegnap este volt egy kisebb rózsaszínes folyásom mára már semmi,ma vettem egy Gabriel tesztet d. U megcsináltam és mintha nagyon halványan ott lenne a második csík. Szellemcsík vagy valóban pozitív?

Figyelt kérdés
Este óta folyamatosan megjön érzésem van, de semmi más panaszom nincsen.

#terhesség #Gabriel tesz
2022. aug. 22. 21:06
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Ha tudsz akkor vegyél egy Predictor tesztet. Az 10-es erősségű, annál egyértelmű lesz ha pozitív.

A Gabriel tesztekre sok a panasz

2022. aug. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Pozitív szerintem 🙂
2022. aug. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Nekem is pozigyanús. A Gabriel is nehezen erősödik meg az x-epil is, ha így látszik, más teszt valóban egyértelműbb lenne. De összehasonlításta ugyan azt kell csinálni. Vagy csinálsz mellé egy facellet az olcsó és legalább tuti egyértelmű és 2 teszt már csak nem hazudik. Minden jót :)
2022. aug. 23. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Csináltál másik tesztet?Sztem amúgy pozitiv
2022. aug. 23. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Gabriel teszten ez semmit nem jelent. nézzetek már utána, hát szinte mindig 2 csíkos!
2022. aug. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Pozitívnak tűnik de én inkább Predictor vagy clearblue tesztet csinálnék!
2022. aug. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Ma reggel csináltam újabb tesztet az már erősebb pozi lett.

Hívtam a dokit jövőhéten hétfőn kell mennem hozzá,nagyon erős görcseim vannak. Azt mondta, hogy addig még bármi történhet.

2022. aug. 23. 11:13
 18/27 anonim ***** válasza:
Korai lesz az a hétfő... erős görcs csak akkor nem jó jel, ha erősebb a mensisnél. Ha olyan mint mensikor akkor az normális. Ha minden ok hétfön kb csak szikhólyagot fog látni....sajnos utána még jön két hét para, hogy lesz e szívhang. Ezért lenne egyébként jobb még egy héttel később menni.
2022. aug. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Sajnos erősebb a görcs mint egy mensi görcs,mellé társul a hidegrázás is :(
2022. aug. 23. 23:10
 20/27 anonim ***** válasza:
Teszt.
2022. aug. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!