Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma megcsináltam a 3 tesztemet...

Ma megcsináltam a 3 tesztemet az első kettő Gabriel a harmadik Clearblue és ezen is ott a halvány pozitív csík, de csak nyolc nappal a mensi elött vagyok, most már kezdhetem egy kicsit bele élni magam?

Figyelt kérdés
Most holnap elmerjek menni egy nagyon durva quadtúrára a hegyes sziklákhoz???
2008. máj. 26. 08:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát valami alapja biztosan van a három pozitiv tesztnek. Ilyen picike babának nem hiszem, hogy jót tenne egy ilyen extrém sport...
2008. máj. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is hagyd most ki ezt a túrát és inkább pihenj, hadd tudjon jól megtapadni a babád! :)))

2008. máj. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A első pár hét alatt dől el a pici sorsa! Ha szeretnéd a babát, akkor nem javasolnám ezt a vad túrát, mert akkor nem biztos, hogy megtapad.
2008. máj. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oxi,ma indulunk!Holnap lesz a túra de nem megyek el csak a pici megmaradjon.Napozni lehet?(Gondolom míg jól érzem magam a napon igen?)
2008. máj. 26. 08:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet napozni, de arra vigyázz, hogy erős nap közvetlenül ne érje a hasad!
2008. máj. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!