Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnapra vártam a menzeszem....

Tegnapra vártam a menzeszem. Tegnap este volt egy kisebb rózsaszínes folyásom mára már semmi,ma vettem egy Gabriel tesztet d. U megcsináltam és mintha nagyon halványan ott lenne a második csík. Szellemcsík vagy valóban pozitív?

Figyelt kérdés
Este óta folyamatosan megjön érzésem van, de semmi más panaszom nincsen.

#terhesség #Gabriel tesz
2022. aug. 22. 21:06
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kérdező?
2022. aug. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Tegnap előtt nagyon erős görcseim voltak egész d. U vérzés nem volt, viszont másnapra szinte minden tünetem megszünt :(

Hétfőn megyek a dokihoz, nagyon ideges vagyok.

2022. aug. 27. 17:41
 23/27 anonim ***** válasza:
Szorítok!
2022. aug. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Amíg nem vérzel addig talán nincs gond. A görcsökre próbáld meg a magnéziumot
2022. aug. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Ma voltam dokinál semmit nem látott, csinált egy rákszűrést 2hét mulva kell vissza mennem.
2022. aug. 29. 14:05
 26/27 anonim ***** válasza:
Hát ez nem meglepő ,hogy nem lát semmit!full fölösleg volt orvoshoz rohanni!
2022. aug. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Szia. Első terhességed? Az elsőnél én is nagyon gorcsoltem. Sokkal jobban mint mikor megjön és nem volt semmi gond.


Most én is halvany pozitívat teszteltem és pont az aggaszt, hogy nincs semmi tünet. Látom, hogy pozitív de nem merem elhinni.


Azóta csináltal tesztet, hogy erősebb e a csík?

2022. aug. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!