Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha elmúltak a terhességi...

Ha elmúltak a terhességi tüneteim?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

8+5 hétben járok.

Ha elmúltak a terhességi tüneteim (hányinger, mellfájás, szédülés) akkor elképzelhető, hogy elhalt a magzat?

Dokim csak 11-től rendel, tőle többet fogok megtudni, tudom, csak aggódom.


2022. aug. 25. 08:39
 1/8 A kérdező kommentje:
Illetve a magzat szívleállása mindig vérzéssel jár?
2022. aug. 25. 08:42
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem jelent, hogy elmúltak a tüneteid. Azok jönnek-mennek.

A magzat elhalása pedig nem jár minden esetben vérzéssel.

De felesleges ezen stresszelned, mert az se neked se a babádnak nem tesz jót. Ha pedig baj van, akkor sajnos úgy sem tudsz se te, se egyik orvos se tenni semmit.

2022. aug. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jaj az első pár hétben én is állandóan azt hittem hogy na most vége, elment, nem érzek semmit, viszont nem ilyen fekete-fehér a dolog. Nekem is sokszor elmúltak a tünetek és utána újra jelentkeztek, ne stresszelj!
2022. aug. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy csomó nőnek egyáltalán nincsenek terhességi tünetei az első trimeszterben. Ha már most mindenen parázol, mi lesz később. Kicsit gondolkozz már. Vagy nézz utána, ha már eddig nem tetted.
2022. aug. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kb 9. héten elmúltak a tüneteim, az első babánál pedig egyáltalán nem is voltak. Szóval nyugi, nem jelent semmit
2022. aug. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindegyik terhességemnél elmúlt az a néhány tünet is, ami volt a 8-9 hétre. Egyik sikertelen lett, a másik most 34 hetes terhesség. Semmit sem jelent.
2022. aug. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Voltál orvosnál?

2022. aug. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia #7, igen, hematomam van, és igen rossz helyen, úgyhogy szigorú ágynyugalom.
2022. aug. 27. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!