Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség lehet a háttérben?

Terhesség lehet a háttérben?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szerintetek lehetek terhes? Párommal ovulacio napján voltunk együtt (aug. 6.szombat) rá két napra (aug.8.hétfő) bementem a kórházba eseményutániért. EllaOne-t kaptam. Most viszont ez a 7. napja, hogy késik a menstruációm. Eddig 5db teszten vagyok túl, az utolsó ma reggeli és az összes negatív. Felhívtam az előbb a nőgyógyászatot és azt mondták, hogy menjek be kedden mert ettől független lehet, hogy terhes vagyok. Ez a ciklusom teljesen abnormálisra sikerült, semmi pms tünetet nem érzékeltem úgy ahogy szoktam. Pedig szokott lenni: viszketés, pattanások, hasgörcs vagy szurka, mellérzékenység, hasmenés. Ezek közül talán egy pár volt jelen: viszketés, pattanások, hasmenés. A melleim is elkezdtek fájni amikor meg kellett volna jönnie, ez egy pár napig tartott aztán pedig elmúlt.

Kicsit katyvasz is, de azért remélem érthető volt. Köszi előre is a válaszokat!



2022. aug. 26. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Pár napja volt ilyen kérdés. Vettél be eseményutánit. Tele vagy negatív teszttel. KIZÁRT, hogy terhes vagy.

Az eseményutáni megkutyulta a hormonjaidat, vele együtt a ciklusod, ennyi történt.

2022. aug. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy terhes vagy. 20 napja voltatok együtt, mutatná már a teszt. Az eseményutaniban nem kevés hormon van, nyilván alaposan felborította a hormonháztartásod. Nekem anno mikor egyszer szükségem volt rá, szintén késett a menzeszem, cserébe viszont utána egy ideig 2 hetente menstruáltam.
2022. aug. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak az esemény utáni a ludas, sajnos az egy hatalmas hormonbomba, ezért megkavarja a ciklust, sőt még utána pár ciklusod lehet ilyen rossz. Nem jön meg vagy gyakrabban jön meg, vagy köztes vérzésed lesz stb.

Terhes 100%, hogy nem vagy, azt már mutatta volna a teszt. Sajnos most nem tudhatod mikor fog megjönni... majd egyszer csak. Legközelebb meg védekezzetek rendesen és akkor nem kell ennyire félni egy nem kívánt terhességtől, és az esemény utánit sem kell bevenni, mert elég ártalmas úgy amúgy a hormonokra.

2022. aug. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, a háttérben lehet terhesség, de az előtérben tuti nincs.


Hányszor kérdezed még meg?


Ha meg még a kórházbsn is tervezed a személyzet idejét rabolni, végképp nem értem, mit vársz tőlünk...

2022. aug. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!