Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláció utan milyen folyas van ?

Ovuláció utan milyen folyas van ?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt volt folyas szerint ovuláció (tojás fehérjéhez hasonlól) tegnap sűrűbb fehér volt ma pedig hígabb tejszeru folyásom van ...(
2022. aug. 30. 10:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális minden féle folyás

Az is normális ha ciklusonként eltérő folyást tapasztalsz!

2022. aug. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Tudom csak babát szeretnék és eddig nem figyeltem csak most
2022. aug. 30. 11:01
 3/17 anonim ***** válasza:
A tojásfehérjés az ovulációtól szokott lenni.
2022. aug. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Igen tudom de ovuláció utan milyen a folyas ?
2022. aug. 30. 11:12
 5/17 anonim ***** válasza:
86%
Általánosságban, tojásfehérjés lesz ovu előtti pár napban és ovukor. Ovu után krémesedig hígul majd megszűnik. Aztán utána ismet lehet bármilyen folyás. Mensi elötti napokban szonte száraz az emberm és előtte egy két nappal kezd vízes folyás lenni majd jön a mensi. Terhesség esetén jellemzőbb mensi előtt egy két nappal a nagyon krémes akár tojásfeherjés folyás. De ez csak általánosság. Jellemzőbb, hogy ez is mindig más. Nem egyszer hittem, hogy na most sikerült...aztán bumm mégse.
2022. aug. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ

Igen most hígabb de fehér a folyásom

2022. aug. 30. 11:45
 7/17 anonim ***** válasza:
72%

1 évig minden ciklust full követtem és volt hogy biztos terhessegi tünetem volt és az is lett de nem maradt meg!

Most semmi terhességre utaló jel sem volt se néhszáj,se nyák,se hő.... és terhes vagyok.

Soha nem lehet erre alapozni de tényleg

2022. aug. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Akkor ezt nem kell nézni?
2022. aug. 30. 11:59
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ha Google-t használod sok jó dolgot megtudsz még azt is hogy ovu után 3-4napig dolgoznak a hormonok és attól lesz erősebb folyás..
2022. aug. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

És nálam tojásfehérjés nyák ovu elött 1 héttel van és ovukor krémesebb állag mégis terhes vagyok!

7es

2022. aug. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!