Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláció utan milyen folyas van ?

Ovuláció utan milyen folyas van ?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt volt folyas szerint ovuláció (tojás fehérjéhez hasonlól) tegnap sűrűbb fehér volt ma pedig hígabb tejszeru folyásom van ...(
2022. aug. 30. 10:43
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Néztem de nem találtam ovuláció utan mi történik mármint milyen folyas lenne
2022. aug. 30. 12:09
 12/17 anonim ***** válasza:
2022. aug. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tojásfehérje is csak elvétve volt néha 1-1 ciklusban. Általában semmilyen nem volt egyik szakaszban sem. Amikor terhes lettem sem volt se tojásfehérje, se más. Meg voltam győződve róla, hogy valami gond van a hormonokkal és peteérésem sincs. Szóval nem mindenki tud mit kezdeni a termékenységtudat módszerrel, mert annak a nyákfigyelés része nálam pl. soha nem működött. Volt pl. egy ciklus, amikor kivételesen volt tojásfehérje nyákom, na ott kiderült, hogy abban a ciklusban egy árva pete nem érett meg 🤣. A menstruációm is kimaradt.
2022. aug. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Ettől tartok én kedves utolsó hogy hiába nézem a nyákot a tünetet nem is biztos hogy az az
2022. aug. 31. 07:34
 15/17 anonim ***** válasza:
Használj lh tesztet...annál közelebb a valósághoz nem jutsz. Nem kell a tüneteket figyelgetni amik roppant mód megbízhatatlanok.
2022. aug. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Majd a következő hónapba ha most nem.sikerult a baba
2022. aug. 31. 09:20
 17/17 anonim ***** válasza:
Sok sikert :)
2022. aug. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!