Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bűzlő hónalj terhes lennék?

Bűzlő hónalj terhes lennék?

Figyelt kérdés

21 éves nő vagyok (megpróbálom röviden leírni)

pcom van, kb 3 hónapja abba hagytam a fogamzásgátlót utánna közvetlen muszaly volt esemény utáni tablettát beszednem(ahogy abba hagytam a tabit azóta nincs mensi) voltam nőgyógyásznal 2 hónapra rá és nem volt terhesség ea azt is mondta a doki,hogy egy ideig se teherbeeses se mensi nem várható. Na ezek után megtörtént 2x hogy a párom belem élvezett. ( jó kérdés ha peteeres nincs már pedig tuti nem pláne hogy felvan fordulva a ciklusom) hogy is eshetnek teherbe?(és meg a pco is) akadály az akadályon.. Na m1 kb másfél hete vettem észre ezeket a terhességi tuneteket..Nagyon fáj az petefeszkem néha de leginkább bal oldalt. Közvetlen reggel mikor felébredtem enyhült a fájdalom de aztán lassab ahogy tellik a nap erosodik a fájdalom.. furcsa olyan mintha lenne vennem valami + fáj is.. pecsételés vérzés Nem volt , hányinger se semmi.. viszont természet imádóbb lettem sokat akarok kint lenni q szép időbe, begyulladt vágy megdagadt a fog inyem meg néha fajnak a fogaim... a dezodor nem használ már a hónaljamnak.. letusolok befújom magam és már 5-10 perc után lehet erezni hogy bűzlik ..Kicsit izzad is de enyhen.. úgy tudom ezis ritka tünet.. a bal lában majdnem begörcsölt de mégse csak utánna pár óráig éreztem azt a feszülő érzést ( az elmúlt) ..a napokban végre csinálok terhességi tesztet.. tik mit gondoltok? Nektek volt valami furcsa tünetetek? (Nem kizárt hogy valamit kihagytam



2022. aug. 31. 00:48
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Bocsánat igen elírtam * terhes lennék?
2022. aug. 31. 00:49
 2/22 A kérdező kommentje:
Es persze hogy kihagytam már egy ideje erősen fehéres krémes folyásom van. ( negatív a rakszures)
2022. aug. 31. 00:50
 3/22 anonim ***** válasza:
93%
Ezek a hormonzavar tünetei, nem a terhességé.
2022. aug. 31. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
76%
Tesztet csináltál?
2022. aug. 31. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%
Ezek még egy dolgot jelezhetnek, hogy az IQ-d kb 20. Illetve még egyet, hogy felelőtlen és ostoba vagy! Ha nem akarsz gyereket védekezz!! Van aki ilyen nőt felcsinál, hol tart ez a világ?!
2022. aug. 31. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
96%

Ilyen és hasonló kérdésekkel haknizol napok óta!

Igen, aki védekezés nélkül szexel az lehet terhes, PCOS-el, és a bevett esemény utánival is. A most felfedezett tüneteid, amik ezek szerint hetek óta tartanak sem utalnak terhességre, de ettől függetlenül lehetsz terhes.

Tesztelj!

2022. aug. 31. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
91%
OMG..🤦‍♀️ Hát én kiégtem..
2022. aug. 31. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
95%

Ne haragudj, de nehéz elhinni, hogy valaki 21 évesen is ennyire idióta legyen.

Legalább egy hete fárasztod itt a jónépet a hülyeségeiddel, de a természetimádat, a begyulladt fogíny, a majdnem begörcsölő bal láb, és a büdös jobb hónalj a legnagyobb kreténség, amit valaha is ebben a kategóriában olvastam, pedig volt már néhány hozzád hasonló versenyző. Viszont kijelenthetjük, hogy mától te vagy a "lehetek-e terhes/minden is terhességi tünet"-kerdések koronázatlan királynője.

Hogy lehet valaki annyira életképtelen 21 évesen, hogy hagyja magát zsinórban teleélvezni, aztán annyi esze sincs, hogy vegyen egy teehességi tesztet?!

Szavazati joga persze van. Pedig általános 4.-ig kellene visszabuktatni...


Igen, kérdező, valószínűleg terhes vagy.

2022. aug. 31. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
96%

"tik mit gondoltok?"


Azt, hogy szereti a tik a meggyet.

2022. aug. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
90%
Reméljük nem is leszel...
2022. aug. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!