Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már úgy vki h terhesség...

Volt már úgy vki h terhesség alatt nagyon izzadt?

Figyelt kérdés

Én észre vettem h a lábam ami még nyáron is minimálisan szokott izzadni, most télen brutálisan izzad :(

Nagyon zavaró..

Meg hónaljam is szokott, de nem is válnak be a dezodorok.

Nektek melyik vált be ?

27 hkm



2016. jan. 13. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Naponta többször zuhanyoztam és szellősebb ruhákat hordtam mondjuk én nyáron voltam kismama de meglepetésemre akkor is izzadtam, amikor 20 fok volt néha.. Régen ilyenkor jól fel voltam öltözve terhesen meg lestem az embereket, hogy azért ennyire hűvös nincs. Szóval nem vált be semmi. De a közérzetemnek jót tett a sűrűbb zuhany.
2016. jan. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nedves, illatosított törlőkendő jo ha mindig van nalad. Fel tudod frissíteni magad gyorsan.

Deobol én csakis a rexonaban bizok meg, vhogy ez ami bevált.

Hordj minel inkabb pamut felsoket, ne műszálasokat.

2016. jan. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En ejjelente izzadok le ugy, hogy volt mar olyan tocsa alattam, hogy hirtelen azt hittem, hogy magzatviz... Napkozben nem nagyon, max ha igen, akkor atoltozom es minimum mosakodas vagy zuhany, mast nem nagyon :) meg persze dezodor az alap
2016. jan. 14. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Éjjelente izzadtam csatakosra úgy, hogy a hajam végéről is csöpögött a víz. De ez mindkét terhességnél kb. a 25. hét után kezdődött csak, addig nem volt. A második szülés után még 1-2 hétig tapasztaltam ilyet, aztán megszűnt (érdekes az elsőnél rögtön elmúlt, ahogy megszültem).

Nappal is jobban izzadtam, de ugyanúgy, mint neked, egyetlen dezodor sem segített igazán.

2016. jan. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!