Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen szokatlan jelei voltak...

Milyen szokatlan jelei voltak annak, hogy terhes vagy?

Figyelt kérdés
Pl. máskor mindig feszült fájt a melled mensi előtt, de a terhesség elején semmi ilyet nem tapasztaltál. Vagy soha nem fáj a fejed, de terhesen igen. Ilyeneket tapasztaltatok?

2022. aug. 31. 13:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Addig mindig megjött a menstruációm a várt időben. Akkor meg nem. Szokatlan dolog volt ez.
2022. aug. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azon kívül volt valami?
2022. aug. 31. 15:07
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Minden pms tünet elmaradt ezért javában késett mire észrevettem, hogy hiányzik a mensim...mondjuk egyszer voltunk együtt a ciklusban így nem is gondoltam sikerre.



Másodiknál meg erős megszédülés ebéd után, ha nem ültem volna tuti elvágódok a földön illetve nem a megszokott módon és helyen kezdett fájni a hasam. Mensinél teljes alhas meg petefészek fájdalom van mindig... terhesen meg csak a méhem...köldök alatt tenyérnyi részen. Egyszerűen fura volt.

2022. aug. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
#3 és úgy voltatok együtt, hogy nem védekeztetek megszakítással sem, tervezett volt?
2022. aug. 31. 17:54
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem jött meg a menzeszem. Tervezett volt.
2022. aug. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Első babával szó szerint semmilyen más tünet nem volt csak a menzesz elmaradása. Sőt, 1 hete késett és még mindig nem volt semmi, ezután szépen sorban. Pms az volt a nemvárt körül egyébként.


Második terhességemnél mellfeszülés 2-3 nappal nemvárt előtt, ez nálam egyáltalán nem jellemző, ekkor délutáni teszt már pozitív volt. Pms ugyanúgy volt nekem.

2022. aug. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mi dolgoztunk a babán, és az volt furcsa hogy a szokásos pms tünetek amik amúgy már egy héttel hamarabb jelentkeztek most elmaradtak, majd 2 napja késett akkor meg már fájt a mellem, 3 nap késésnél pozi lett.
2022. aug. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Semmilyen szokatlan tünete nem volt. Nekem a ciklusaim sem egyforma hosszúak voltak, így azt sem tudtam késik-e. Már elmúlt 5 hetes mire tesztet csináltam. Utána sem volt semmilyen tünetem vagy 3-4 hétig még. Szerintem amúgy korai tüneteket sokan bemesélnek, aztán ha pont tényleg terhes akkor ezzel van magyarázva. De a HCG-nek idő kell, amíg eléri azt a szintet, ami már tünetet okoz. 6. hét körül jellemzően.
2022. aug. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
67%
Nem jött meg, ennyi. Mondjuk nekem a menstruációt sem szokta semmi megelőzni
2022. aug. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

3-as vagyok. Igen terveztük a babát. 5 évet vártunk az első sikerre az sajnos missed ab lett. Utána másfél év múlva sikerrel jártunk.

És igen, nem védekeztünk.

2022. szept. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!