Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szokatlan nyálkás menstruáció...

Szokatlan nyálkás menstruáció tabletta mellett nagy görcsöléssel. Tényleg baba lehetett?

Figyelt kérdés
Teljesen biztos voltam benne hogy terhes vagyok..majd tegnap nagy kínok között megjött..Soha nem voltam ilyen rosszul mikor a megvonásos tartott..Nem is olyan mint szokott,szinte egy nyálkás trutyi az egész.Lehet tényleg babát vártam?Volt már valaki így?Ma teszteltem egyet és halványan van egy 2.csík,de az lehet száradási is,bár én inkább rózsaszínnek mondanám mint szürkének,de az csak 10percen túli eredmény volt,mivel ott hagytam 3perc alatt nem jött ki eredmény és csak később még ránéztem.Szerintetek lehet ilyen?

2013. szept. 9. 07:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen sztem is elvetéltél. Menj el dokihoz mindenképp!!
2013. szept. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hányingerem is van...borzasztó dolog ez így.Most így ha volt is baba már ha ezek a tünetek vannak biztosan nem lesz?Én lelkileg bele fogok törni,egyszerűen éreztem hogy terhes vagyok,nem értem a szervezetem...
2013. szept. 9. 08:34
 3/6 A kérdező kommentje:
ja,és ma már csak görcsölgetek,nincs vérzés csak minimális rózsaszínes folyás ami alig látszik zsepin is...most mi van?így bevehetem este a következö levél 1.szem tablettáját?mert azt is ma kell de tanácstalan vagyok :/
2013. szept. 9. 08:40
 4/6 anonim ***** válasza:

"Én lelkileg bele fogok törni,egyszerűen éreztem hogy terhes vagyok,nem értem a szervezetem..."


Akkor most szeretnél babát vagy sem? Mert ha igen, miért szedsz gyógyszert?

A teszteken is szerepel, hogy az időn túli eredmény nem számít.

Amúgy néhány napos késés belefér, nem feltétlenül jelenti azt, hogy terhes vagy. Próbáld magad túltenni a gondolaton, hogy esetleg terhes lehettél, ezen nem érdemes gondolkodni.

Ha nem vagy biztos magadban kérdezd meg az orvosod, hogy beveheted-e a tablettát.

2013. szept. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Itt nem az a baj hogy akarok vagy nem,hanem mivel benne van-volt a pakliban,szerintem nem volt egy felesleges vagy netán rossz dolog belegondolnom hogy hogyan is legyen,ha mégis van baba... egyszerűen éreztem és így nem valami hű de jó érzés!nem értem miért kell egy ilyenért bántani..:(
2013. szept. 9. 10:09
 6/6 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Ne haragudj, nem akartalak bántani. Csak nem értettem az idézett mondatot.
2013. szept. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!