Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nincs semmi szokatlan tünetem....

Nincs semmi szokatlan tünetem. Ettől még lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Olvasom, hogy szinte mindenkinek szurkál, görcsöl, pecsétel, duzzad, puffad... már a nemvárt előtt. Mi is babával próbálkozunk, de nem érzek semmi szokatlant. Pont csak annyira szúr a petefészkem/méhem mint minden ciklusban szokott. Akkor most velem van a baj? Vagy már ne is reménykedjek?
2016. febr. 24. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom olyan hozzászólást is olvastál már hogy van akinek semmilyen tünete sincs, akár később sem és az is tök normális.
2016. febr. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is puffadtam meg görcsöltem de nem terhesség miatt, hanem mert ez nálam típikus PMS.

Terhestünethez HCG is kellene.. az meg nemvárt előtt nagyon minimális van, az emberek nagy része nem érzékeny rá még csak később, a szerencsésebbek pedig a több tízezres HCG-re sem így megússzák terhestünet nélkül a terhességet.


Úgyhogy nem kell legyen terhestünet és főleg nem nemvárt előtt.

2016. febr. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem szinte mindenkinek, csak aki jól van, az minek írjon róla (én is csak az ilyen kérdésekre válaszolva írom le).

Nekem sem volt semmi bajom, nem éreztem semmit, 14 hetesen viccelődött a férjem, hogy most már megnézi ő is, tényleg terhes vagyok-e, vagy csak kamuzok. Mert semmi változás nem volt.


Bár én olyan felfogású is vagyok. Hogy ez nem betegség, hanem terhesség. Amíg nem éreztem, hogy rugdos, és nem volt hasam, néha el is feledkeztem róla, hogy terhes vagyok... 37. hétig dolgoztam sörözőben, és imádtam minden percét a terhességnek. Sokat vezettem is, még magzatvízelfolyás után is. Soha nem volt jóslóm sem, a szülés is "tünetmentesen" indult. Csak a víz folyt, de semmit nem éreztem...


Nyugi, attól, hogy terhes valaki, még nem kell rosszul lenni!

2016. febr. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megnyugodtam, hogy nem érzek semmi szokatlant.
2016. febr. 25. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!