Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor teszteltél leghamarabb?

Mikor teszteltél leghamarabb?

Figyelt kérdés
Hányadik dpo ?éreztél valamit előtte?vagy hány nappal menses előtt?
2022. szept. 3. 11:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%

10-11 dpo teszteltem és nem éreztem semmit csak nem bírtam ki mert annyira kíváncsi voltam.Ja beágyazódási vérzés volt mondjuk de azt hittem meg akar jönni a menzeszem hamarabb viszont csak egy kis barna maszatolás volt.

(Nem sikerült végül de mondjuk nem is ez volt a kérdés)

2022. szept. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Mikor 2 napja késett. Nem éreztem semmit
2022. szept. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%

Sosem tudom mikor fog megjönni, max a hetet lehet belőni.

Az első baba nem volt tervezve, escapellét is vettem be, aztán mikor már tényleg régen jött meg akkor csináltam tesztet.

A 2. tervezett volt, az első együttlét után 17 nappal teszteltem.

Semmi tünet nem volt, csak kíváncsi voltam

2022. szept. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%

9.dpo-n csak úgy előztem az utolsó 10-es tesztemet. Előtte soha nem teszteltem ilyen korán, általában mensi előtt egy nappal teszteltem.

Persze hómező lett. Másnap viszont furán megszédültem és másképp fájt a hasam meg egész nap émelyegtem. 10.dpo-n délután a facelle teszt pozi lett. Szaladtam két másik tesztért, azokon is derengett. Az émelygés állandó volt 10.dpo-tól kb 20.hétig.



LH tesztet használtam és görbét is vezettem.

2022. szept. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
Pontosan tudtam az ovut, LH tesztel követtem. 9. DPO reggel 10-es teszt halvány pozitív lett. (Az összes fajta 10-es teszten volt csík ami csak volt itthon)
2022. szept. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
1 nap késes után
2022. szept. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Akkor még várok egy hetem van a nem vartig
2022. szept. 3. 15:50
 8/12 anonim ***** válasza:

Utolsó terhességemnél 8dpon, de tényleg alig látszott, másnap már látszott jobban.

Eddig 9 dpon lett mindig + a tesztem.

2022. szept. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ha 24-27 között volt ovuláció akkor hányadik dpo lehetek?
2022. szept. 6. 06:19
 10/12 anonim ***** válasza:
Hónapok óta rajta voltunk úgyhogy a nem várt napján teszteltem is. De éreztem hogy most sikerült, kicsit szédelgős voltam aznap reggel is. Úgyhogy elsátaltam a dmbe de már annyira biztos voltam hogy vettem egy cumit is. Amit odaadtam a férjemnek egy dobozban a teszttel együtt. ☺️ Most 1 éves a kislányom és nem terveztük de 8 nap késés után teszteltem mert megint szédültem. ( A szoptatás miatt nem volt rendszeres a bajom és volt olyan is hogy egy hónap kimaradt. Viszont akkor nem csináltam tesztet mert nem éreztem úgy. Most viszont egyértelműen tudtam hogy két csík lesz . ☺️☺️
2022. szept. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!