Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe eshettem, ha a peteéré...

Teherbe eshettem, ha a peteéréses időszakban megszakítással közösültem a párommal?

Figyelt kérdés
MÉg pár nap van a mensiig de a melleim nagyon fájnak, a hőm 37,2 és a jobb petefészkem és a méhem szeretkezéskor fájnak, ráadásul a libidóm is jóval csökkent.
2008. jan. 2. 22:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen teherbe eshettél.Ez majd mensi várt időpontján kiderül,h meg is történt-e.

Talán irass fel tabit,és akkor mgszakítani sem kell.

2008. jan. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát ugye a megszakított érintkezés nagyon bizonytalan védekezési mód. Mert már az előváladékban is lehetek életképes spermiumok. Ha a párod nem akar óvszerrel vigyázni rád, akkor tényleg a tabletta a tuti megoldás, ha még nem késtél el vele. Nem akarlak elkeseríteni, de ezek terhességi tünetek is lehetnek. Ha a várt időben nem jön meg a mensid, akkor 1-2 nap múlva a reggeli első vizeletedből csinálj terhességi tesztet. Vigasztaljon a tudat, hogy sok nő irigyel most téged, akik hosszú ideje várakoznak arra, hogy ezeket a tüneteket felfedezzék végre magukon!
2008. jan. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!