Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe eshettem ha a peteérés...

Teherbe eshettem ha a peteéréses időszakban együtt voltunk megszakítással?

Figyelt kérdés
Elvileg nem ment el bennem, de miután elment visszatettük még. MOst késik 1 napja, feszül a mellem és 37 fokos a hőm. Teherbe lehet így is esni?
2008. jan. 9. 12:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Bizony teherbe eshettél! Én is ugyan ilyen "úton-módon" vagyok boldog 20 hetes kismami! Vegyél tesztet, akkor többet tudsz meg! A tüneteid alapján akár terhes is lehetsz! Sok sikert, akármilyen eredményt is vársz!
2008. jan. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%

Igen, lehetsz terhes.

De nem értem, ha nem akar az ember babát, akkor miért ne lehet biztos módszerrel védekezni?

Ha késik , csinálj tesztet és ha nem jön meg, menj orvoshoz.

2008. jan. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
53%
határozott igen a válaszom,előváladék is távozik,attól is lehetsz terhes,mert spermát az is tartalmaz.De az Isten áldjon meg,miért nem védekezel,ha nem akarsz babát?????Mások meg éveket szenvednek és nem jön össze...bocsi ezt muszály volt.
2008. jan. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!