Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 vagy 2 blastocitát ültetnéte...

1 vagy 2 blastocitát ültetnétek vissza?

Figyelt kérdés

Tulvagyunk egy sikertelen lombikon, ahol volt megtapadás, de a 11dik naptól nem fejlődött tovább.

Fagyasztott embrió transzferre készülünk. Van 2 lefagyasztott 5 naposunk. Egyben vannak lefagyasztva így egyszerre lesznek felébresztve. A dokim 1 visszaültetését javasolja(a másikat sajnos már nem lehet visszafagyasztani) .

Mivel egészeges vagyok és 32 éves, ezért orvosilag nem indokolt a doki szerint a 2 blastocita beültetése.


Hányat kérnétek vissza a helyemben?

Nyilván az orvos a szakember, csak a véleményekre lennék kíváncsi.



2022. szept. 6. 18:20
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
42%
Nyilván azzal érvel, hogy csak egy gyereket akar, mi massal? Amúgy meg a CSAK is érv és ahogy a kerdezonek, úgy a férjének is joga van hozzá, hogy azt akarja, amit, és nem kell indokolni sem.
2022. szept. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
64%
Igen,és?Akkor visszakér 1-et:) Nekem aztán mindegy hogy hányat kér vissza mert nem az én lombikom:D Nem oszt nem szoroz nekem hogy más terhes lesz e vagy sem,ő tett fel egy kérdést és válaszoltunk 95%-ban mindenki 2-t írt aztán ők döntik el hogy mi legyen🤷‍♂️
2022. szept. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
71%
Kerdes az, hogy a ferjed jobban akar-e 0 gyereket, minthogy esetleg ketto legyen. Es hogy te mit vallalsz be a dontes lehetseges kovetkezmenyenek. Az orvos ervei engem sem gyoztek meg, kernek masodvelemenyt masik orvostol.
2022. szept. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
66%
Ha rajtam múlna én biztos kérnék mindent ami van. Minnél több van beültetve annál nagyobb az esély hogy meg is marad legalább 1. Meg sajnálnám kárbaveszni a maradékot ha nem lehet fagyasztani.
2022. szept. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
69%

Ha 1et kérsz vissza és nem sikerül, ott lesz, hogy mi lett volna, ha mindkettőt visszakéred.


Nekem 12 petesejt termékenyült meg. Úgy voltam vele, hogy biztos csak egyet kérek vissza, nem akarok ikreket. A 3.napra csak 2 db maradt életben. Nem volt kérdés, hogy mindkettőt visszateszik. Egy lányom született.

2022. szept. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:
Köszönöm a rengeteg hasznos választ. :) Ki fogom kérni egy másik orvos véleményét is és igyekszünk majd a lehető legjobb döntést meghozni majd.
2022. szept. 8. 15:05
 37/45 anonim ***** válasza:
70%

Volt lombikom, kettőből 1 tapadt meg (aztán a másiknak sajnos leállt a szíve 10 hetesen).


Kettőt kérnék vissza mindenképp, mert arra, hogy 2-ből 2 megtapadjon, sokkal kevesebb az esély, mint hogy 1-ből 1.

Viszont 2-ből 1 nagyobb eséllyel lehet sikeres, mint 1-ből.


Drukkolok!

2022. szept. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
83%
Látom itt mindenkit aki kettőt ajánlott lepontozott pár szerencsétlen 😃 Akit meg lepontoztunk azt meg felpontozta 😂
2022. szept. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
83%
Méghozzá ugyanaz az 5 egyforma százalékos egymásutánban. Szinte gyanús. Lehet, hogy valaki direkt erre tart fenn ennyi fiókot, hogy végignyomja?
2022. szept. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
81%

#39! Biztos. Mert nagyon gyakori, hogy ilyen kérdéseknél egyszerre érkezik hirtelen egy csomó ellentétes válasz, addig meg semmi, és nem is válaszol, csak lepontozni jön. Van is egy tippem. Gondolom, az a gyerekgyűlölő öregember, aki 30+ éve nem tudja feldolgozni, hogy született egy fia, pedig nem akart.

#2

2022. szept. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!