Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Időntúli Predictor Early ?

Időntúli Predictor Early ?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van már egy 3 éves kisfiam, és “tesó projekt van”.

4 nap múlva nem kéne megjönnie. Mivel holnap lesz egy kis összejövetel nálunk, plusz nagyon durván szagérzékeny és fáradt vagyok 2 napja, így csináltam egy tesztet (délután) ,ami negatív lett. Kint felejtettem a pulton, 1 órával később ránéztem, és 2 csík volt már ott. De nem szürke, hanem ugyanolyan rózsaszín, mint a másik.


U.i. : Aki szeretne kioktatni, hogy a nem várt elmaradása után csináljak tesztet csak, az inkább bele se kezdjen, már mindegy! :-)


Járt valaki már így, és terhes volt? Nekem még sosem volt ilyen, pedig mindig ilyen tesztet használok.



2022. szept. 8. 21:04
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
90%
Időn túli pozitív nem pozitív. 4 nap múlva ismételd meg a tesztet, de 1 óra múlva már ne nézd meg, felesleges.
2022. szept. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
74%
Szia reggel első vizeletből csinálj másikat!
2022. szept. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

[link]


A kép lehet nem adja annyira vissza, élénk rózsaszín a 2. Csík :)


Na mindegy, 4 nap múlva tesztelek újra

2022. szept. 8. 21:28
 4/27 anonim ***** válasza:
8%
Hát ez nem csík. Mármint nem eredmény. Még ha időn belül jött volna ki, de még azt sem. Szóval ne éld bele magad, ez száradási csík.
2022. szept. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
64%
Kövezettek meg, én mindig válaszolok itt, és megmondod, ha egy teszt negatív, de ez száradási csíknak erős. Emellett aztmondom kérdező, hogy ne éld bele magad még, de szerintem biztató.
2022. szept. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Nem élem , csak igazából ilyen még sosem fordult velem elő. Mármint sok helyen azt írják, h tökmindegy ,hogy 3 vagy 10 perccel később, de a második csík csak akkor jöhet ki, ha a hcg hormon ott van. Közben nézegettem itt “szellemcsíkos teszteket”, ez nem szürke vagy fehér csíkos, hanem ugyanolyan színű , mint a kontrollcsík. Ez tévesztett meg :) de aztán majd kiderül , csak egy kérdés volt, hátha járt már más is így
2022. szept. 8. 21:49
 7/27 anonim ***** válasza:
26%
Időn túli eredmény érvénytelen. Ez a második csík amúgy full szürke, száradási.
2022. szept. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
75%

Nekem a predinél 6 nappal mensi előtt ahogy szívta fel már derengett a második csík, de viszont ennyire erős száradásim sosem volt.

Reggel ismételd meg és figyeld végig hogy dereng e ahogy megy fel a vizelet, lehet ezen is láttad volna csak sasolni kell😂

2022. szept. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
83%
Nekem soha nem volt még 2 csíkos tesztem, ha fél nappal később néztem rá, akkor is egy csík maradt..Szóval kedves kérdező, szerintem legyél pozitív! :)
2022. szept. 9. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem lehet belőle valami.Nekem pl.soha nem volt második csík a teszten,ha nem voltam terhes.
2022. szept. 9. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!