Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Időntúli Predictor Early ?

Időntúli Predictor Early ?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van már egy 3 éves kisfiam, és “tesó projekt van”.

4 nap múlva nem kéne megjönnie. Mivel holnap lesz egy kis összejövetel nálunk, plusz nagyon durván szagérzékeny és fáradt vagyok 2 napja, így csináltam egy tesztet (délután) ,ami negatív lett. Kint felejtettem a pulton, 1 órával később ránéztem, és 2 csík volt már ott. De nem szürke, hanem ugyanolyan rózsaszín, mint a másik.


U.i. : Aki szeretne kioktatni, hogy a nem várt elmaradása után csináljak tesztet csak, az inkább bele se kezdjen, már mindegy! :-)


Járt valaki már így, és terhes volt? Nekem még sosem volt ilyen, pedig mindig ilyen tesztet használok.



2022. szept. 8. 21:04
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
50%
Látszik! :))
2022. szept. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Hát többet tuti nem tesztelek mensi előtt. A ma reggeli tesztem negatív lett. Úgyhogy valószínű ebből mégsem lesz baba:)
2022. szept. 11. 15:28
 23/27 anonim ***** válasza:
11%

Ó, de meglepő...

4-es voltam. Ezek szerint jó a szemem. Viszont itt nagyon sok válaszolónak gond van a látásával.

2022. szept. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
77%
Nem a szemed jó, hanem simán kémiai volt, de sajnos nem sikerült a beágyazódás.
2022. szept. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Ezért kár a menzesz elmaradása előtt tesztelni,mert csak beleéled magad, aztán csalódsz.Sajnálom!Majd legközelebb!
2022. szept. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
30%

24. Ezt esetleg hcg véreredmény alapján jelenthetnéd ki.

Nem, nem volt kémiai, csont negatív a teszt.

2022. szept. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Igazából felesleges is vitatkozni ezen, én láttam és rajtam kívül is ,akinek mutattam mindenki látta.

Nyilván egy amúgy is halvány csík képen méghalványabbnak tűnhet. De ez van. A lényegen semmit sem változtat.


Új hónap. Új esély :-)

2022. szept. 11. 20:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!