Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valakinek összejött a...

Ha valakinek összejött a baba, akkor a mellbimbó ill. annak udvara körül sötétebbnek kellene lennie, mint azelőtt?

Figyelt kérdés
Nem hiszitek el, de az enyém nagyon kivilágosodott az ér is nagyon látszik, eléggé fáj. Nem elviselhetetlenül, de elég kemény is. Nézessem meg? Vagy az is lehet, hogy nálam esetleg másképp alakul?
2010. szept. 25. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyéni..

a mellbimbó érintésre v. durva anyag dörzsölése esetén kellemetlen érzés a hormonok miatt van.


sötétedés: egyáltalán nem sötétedett még most se...

2010. szept. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Simán melltartóban is fáj, lépcsőzésnél is, stb. NEM dörzsöli semmilyen durva anyag az tuti. Esetleg még arra gondoltam, hogy a pé. jelezte , de az nem tart hetekig, nem?
2010. szept. 25. 15:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Késik már a mensid? Vagy mikor kellene megjönnie? Mert az ilyen tünetek már ha terhesség okozza akkortájt jönnk elő.
2010. szept. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Még nem késik. Majd okt. legelején kellene megjönnie. Elég korai lenne a terhesség előjeleihez, de kitudja.
2010. szept. 25. 19:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Sosem hallottam, hogy ez koraterhessegi gyanujel lenne. Nekem terhesen a mellbimboim kb. 26-28. het tajan lettek sotetebbek es nagyobbak.
2010. szept. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!