Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor lesz peteérésem ezek...

Mikor lesz peteérésem ezek alapján?

Figyelt kérdés

Ez a tegnapi ovulációs tesztem:

[link]


Ez meg a mai:

[link]


Sajnos a tegnap előttit kidobtam és nincs róla kép, de az még halványabb volt mint a tegnapi.

Ez a mai szerintetek is pozitív vagy ennél lesz még eggyel erősebb holnap?

Hőgörbét is vezetek, most kezdtem, de abból szerintem nem lehet kivenni semmit még.



2022. szept. 13. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Mai inkább az erősebb
2022. szept. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt hogy a maid volt a +, de olyan is volt hogy még erősödött.
2022. szept. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a mai erősebb, bocsi a hülye kérdésért, ilyen esetben nem jöhet szóba, hogy ebben az egy hétben például ha nem is minden nap, akkor minden másnap együtt legyetek? Tudom, hogy erről nem volt szó, csak érdekel a téma, és ha lennél olyan kedves, hogy válaszolnál, okosabb lennék.


Sok sikert! 💞

2022. szept. 14. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mármint most mi a kérdés? :D Hogy van-e kedvünk/időnk, hogy legalább minden másnap együtt legyünk? Vagy mi? :D

Eddig 4 napja mindennap együtt voltunk, de nem kimondottan a teherbeesés miatt. Hogy mit hoz a ma este, azt még nem tudom.

Amúgy olyan könyvet olvasok, ami kicsit megdobja a libidómat. :3

2022. szept. 14. 08:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Még lehet erősebb. Viszont most reggel ha ilyen, simán lehet, hogy délután lesz az LH csúcs, holnap meg már halványabb lesz a teszt és a mait veheted pozitívnak. Szóval majd holnap kiderül.
2022. szept. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Na a mai az tök halvány lett szóval a tegnapi volt a pozitív, de itt van egy kép, amin összeraktam a három napot:

[link]


Ez meg az eddigi hőgörbém:

[link]


Szóval szerintetek mikor volt kb. peteérésem?

Mert én már azt se tudom, hogy kell számolni. Tehát a pozitív teszt után 24 órán belül van valamikor? Vagy hogyan?

2022. szept. 14. 22:04
 7/7 anonim ***** válasza:

13-án volt pozitív a teszt, tehát onnan számolva 12-24 órán belül peteérés. (Tehát pozitív teszt másnapja a 0. dpo, amikor reped a tüsző)

Pozitív teszt napján a legszerencsésebb együtt lenni, vagy még másnap reggel. Hajrá!

2022. szept. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!