Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 napja alhasi görcsök és...

2 napja alhasi görcsök és barnázás. Lehet ovulációs vérzés?

Figyelt kérdés
2 napja alhasi,menstruációhoz hasonló görcseim vannak és egy kevés barnás folyás,ma és tegnap is egy kis folt,ami csak a fehérneműmön látszik. Próbálkozunk már,hogy összejöjjön a baba és szedek is vitaminokat. A menstruációm 11.én múlt el,28 naposak a ciklusaim és soha nem volt még ilyen közti vérzésem. Nem a ciklus fele,de lehet ovulációs vérzésről van szó?

2022. szept. 15. 12:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem
2022. szept. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Csinálj egy LH tesztet. :)
2022. szept. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet,hazaérek meg is csinálom! :)
2022. szept. 15. 14:53
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát, ha 28 naposak a ciklusaid és teszem azt átlag 5 napig tart a menzesz, akkor a 9. ciklusnapon aligha ovulálsz.

Persze minden lehetséges, én soha az életemben nem éreztem ovulációs fájdalmat, de ettől még persze tudom, hogy sokan igen, de azt mondja a farba, hogy az általában valamelyik petefészekben érződik, nem úgy en bloc az egész alhasban.

Én valami másra gondolnék, vagy leginkább semmire, persze lh tesztelni lehet, ha szeretnél, ártani nem fog.

2022. szept. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
28 naposak a ciklusaim igen,de a menstruációm általában 7-8 napos,most 8 volt,így ma vagyok a ciklus 12.napján. Ezért is gondoltam,hogy esetleg ovuláció miatt lehet.
2022. szept. 15. 15:26
 6/11 anonim ***** válasza:

Persze, 12. napon akár lehet is. Szabályos 28 naposnál általában középidőben van, de pár napot bármikor csúszhat.

Magamból indultam ki, nekem is mindig 28 napos volt és az ma is, a 8 napos menzesz ehhez a ciklushosszhoz kicsit soknak tűnik és bevallom nem gondoltam erre.

Persze, csinálj LH tesztet, abból baj nem lehet.

2022. szept. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen,ez a kis infó lemaradt. Csinálok lh tesztet és köszi a válaszokat! :)
2022. szept. 15. 15:37
 8/11 A kérdező kommentje:
Igaz,nagyon halványan,de ott volt a második csík. Csak fura volt,mert soha nem volt még ilyen vérzésem. Lehet,beindítottak valamit a vitaminok is. :)
2022. szept. 15. 16:30
 9/11 anonim ***** válasza:

No de min volt a halvány csík? Ovu teszteltél? Mert annál a halvány nem jelent semmit, annak bitang erősnek kell lennie, az is simán belefér, ha erősebb a tesztcsík, mint a kontroll.

Vagy félreértettem valamit?

2022. szept. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen,ovulációs tesztet csináltam. Nem használtam még korábban,de tényleg nagyon halvány volt. Akkor viszont nem értem,mitől lehetett ez a közti vérzés,ha mégsem az ovulációt jelezte.
2022. szept. 15. 18:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!