Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki az aki vasárnapra nem...

Ki az aki vasárnapra nem várja ? :D mikor teszteltek ? :) hányadik próbálkozos hónap? Beszélgessünk :)

Figyelt kérdés
2022. szept. 19. 15:11
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
 131/263 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem már nem is fogom a hónapban azt írni. De ha egyszer sikerülni fog, mindenkeppen jelzek majd nektek 😊


K

2022. okt. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/263 anonim ***** válasza:

Rendben!

Kérdező! Te még fogsz tesztelni, vagy már el tudod hinni?

Én itt izgulok, hogy vajon minden rendben van-e. Ugye nekem volt egy missed ab-om a nyáron. Nem tudom hogy ezt a két hetet hogyan fogom átvészelni az első vizsgálatig. 😩

2022. okt. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/263 A kérdező kommentje:

Kedves K! Nagyon sajnálom és tényleg jelezz majd hogy miujsag veletek ! :)

Kutyus hogy van?


Reginasky, én is kicsit félek. Gondolkozom amugy mindennap hogy új tesztet csinálok de meg nem tettem :D és én is várom a jovohetet hogy végre doki is azt mondja hogy oké aztán meg a 13. Hetet 😂

Hanyadik héten volt neked a missedab? :(

2022. okt. 4. 07:56
 134/263 anonim ***** válasza:
56%
Első vizsgálaton minden ok, 5. Héten, aztán 3 hét múlva még mindig nem volt szívhang. Valamikor a két időpont között. Konkrétan nincs feljegyezve egy papíron sem, hogy mikor történhetett.
2022. okt. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/263 anonim ***** válasza:

Sziaa. Koszonjuk a kérdésedet, egyre több az életkedve. Már szagolgatta a reggelimet, ami nagy szó, mert már egy hete nem volt hajlandó enni semennyit. Nagyon le is fogyott :(


Gennyes méhgyulladasa volt, az orvos műtét után mondta, hogy nagyon az utolsó pillanatban lett megműtve, már meg volt repedezve a mehe, belső vérzés emiatt stb.. de szerencsére megmenekült.

Műtét után tiszta kóma volt, a fejet nem tudta megemelni, de az volt az első dolga mikor magához tért és kinyitotta a szemet, hogy megnyalogatott 😊😊😊 már kijött kicsit sétálni is az udvarra, ilyen kedve lett estére:


[link]


Minden szuper joooo 😊😊

Nagyon aggódtunk érte. Így már biztosan költözik velünk hónap végén a lakasba, nem teszem ki anyós nemtörődöm viselkedésének többet. A helytelen állattartás miatt alakulhatott ez ki, de minimum hozzásegített hogy ez legyen a vége


K

2022. okt. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/263 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos, gyors felépülèst neki ☺️ Ő egy canecorso?
2022. okt. 4. 15:17
 137/263 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egy kis dinkacorso 😊❤️
2022. okt. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/263 A kérdező kommentje:
Sajnálom reginaksy csak most látom az üzit. Akkor gondolom nagyon izgulsz most? Én is már nagyon várom h a doki is megerősítse a dolgot. Te teszteltek azóta? Van tüneted?
2022. okt. 4. 15:38
 139/263 anonim ***** válasza:
100%

Épp kérdezni akartam, mizu veletek.

Ma teszteltem x epillel (elmaradt menzesz után 1 héttel) és végre olyan erős csíkot láttam, ami most elűzte az aggodalmaimat.

Viszont olyan beteg vagyok… éjjel fél 5-ig nem tudtam aludni. Utánanéztem, kialakulhat álmatlanság a terhesség legelején, egy hormon okozza. Nem tudom mi lesz velem így. Remélem nem lesz állandó.

Az édeset egyáltalán nem kívánom. Mostmár kezdenek “izgis” tünetek alakulgatni. 😃

2022. okt. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/263 A kérdező kommentje:

Nekem semmi de teeeenyleg semmi tünet :D mondjuk az előző gyereknél is

Jól voltam :)

2022. okt. 5. 21:19
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!