Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jelenleg a GAL babaváró plusz...

Jelenleg a GAL babaváró plusz vitaminját szedem, az organiqa hormonmix por kiegészítésével.megnéztem a GAL összetevőit és elég kevés mio-inozitolt tartalmaz.Ezek mellé szerintetek érdemes lehet INOFOLIC-ot, vagy hasonló kiegészítőt szedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


1 éve hagytam abba a fogamzásgátló tabletta szedését. Sajnos a menzeszem nem rendszeres, volt, hogy 50 napra, de általában 30-38 nap között jött meg. Május végén próbálkoztunk először babával, pozitívat teszteltem, majd nem sokkal júniusban kémiai terhesség lett a vége. Azutáni hónapban 52. napra jött meg a mensim. A szeptember volt a következő teljes hónapunk, ekkor már ovu tesztet is használtam. Szeptember 5-én volt ovulációm, nagyjából most tartom a 14. dpo-n. tegnap nagyon halványan 1-2x a wc papíron halványbarna folyásom volt, majd ma reggel a terhességi tesztem negatív, a wc papíron sötét vörösbarnás folyás volt... Ezt a hónapot már elkönyveltem sikertelennek, de szeretném a szervezetemet megtámogatni, hogy minél hamarabb teljesülhessen az álmunk és szülők lehessünk.

1 hét múlva megyek dokihoz, de érdekelne a véleményetek, hogy ezeket a termékeket ti szednétek-e együtt?


Köszönöm szépen!



2022. szept. 20. 09:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy hét múlva mész orvoshoz, akkor egy hét múlva meg tudod őt kérdezni, és utána beruházni ezekre a drága vitaminokra. Egy hét alatt nem fog csoda történni.


Tuti el fog küldeni hormonlaborokra, ha meg van azoknak az eredménye az alapján érdemes étrendkiegészítőt választani.


(inofolic helyett vannak olcsóbb ugyanolyan hatóanyagú változatok, pharmekal mio-inozitol+folátra keress rá majd később)

2022. szept. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
78%
Nekem nem voltak egészségügyi problémáim, de én szedtem pluszban a gal mellé mio-inozitol port (2 grammot), és wtn folát cseppet. Nagyon hamar összejött a baba. Hogy most ez segített vagy nem, azt nyilván nem tudom megmondani, mert nélküle nem próbáltam.
2022. szept. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!