Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges hogy 4 hete szedem...

Lehetséges hogy 4 hete szedem a Gal babaváró vitamint es eddig nem hanytam tőle most meg igen?

Figyelt kérdés
2021. márc. 23. 16:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Hagyd abba egy picit és kiderül. De kb. erre panaszkodnak a legtöbben, hogy iszonyúan rosszul vannak tőle.
2021. márc. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen lehetseges. Hagyj ki par napot es ha elmulik akkor attol van. Es semmit se tudtam szedni egyik gyereknel sem, migren hanyas minden volt mellettuk, letezni se birtam. Ahogy abbahagytam, elvagtak. Egyebkent egeszseges nagy gyerekeket szultem nelkuluk is, de azert paraztam, mert annyira sulykoltak a vitaminokat.. szedtem vegul kulon folsavat.
2021. márc. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!