Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menzesz terhesség mellett?

Menzesz terhesség mellett?

Figyelt kérdés
Tapasztaltatok olyat, hogy a menzeszetek megvolt, ellenben rá 2 hétre terhes tünetek jelentkeztek? Vagy van olyan, akinek megvolt a menzesze, de rá 1-2 hétre pozitívat tesztelt?

2022. szept. 20. 10:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
En nem, de letezik elvileg, vannak akik ezert is nem veszik eszre sokaig, hogy terhesek, mert ugyanugy megjon nekik es ezzel lezarjak a temat, akkor is, ha van egyeb tunetuk.
2022. szept. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
A húgomnak a 24. hetig volt "menzesze", nem feltünöen más vérzése, mint egyébként.
2022. szept. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Elegem van már magamból, múlt hónapban azt hittem - tünetek alapján - hogy később volt peteérésem, ezért meg is lepődtem, hogy a mensim időben megjött. Erre most reggeli rosszullét, hidegrázás jelentkezett. A menzeszem amúgy rövidebb volt. 3 nap vérzés + 1 nap barnázás. Nem akarok bebeszélni dolgokat, csak gondoltam rákérdezek itt, mik a tapasztalatok. Hiába a nagykönyv szerint 14. napon van ovu, meg a ciklus 28 napos, olyan sok nőnél nem így van.
2022. szept. 20. 10:51
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Tok egyszeru a keplet, ha terhessegtol vannak tuneteid, akkor a teszt is pozitiv lesz, tehat 3 perc alatt kiderul, hogy csak elkaptal-e valami betegseget vagy terhes vagy.
2022. szept. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Tényleg nem kötekedésből de ahelyett hogy ide írnál hogy mik a tapasztalatok, ahelyett miért nem csináltál már egy tesztet? Feleslegesen hergelte magad.
2022. szept. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Félek a teszteléstől, múltbeli csalódás miatt. Inkább előre infót, tapasztalatot szerzek, mielőtt mennék tesztet venni. Tudom, hogy az pontot tenne az ügy végére, amúgy én is mindig azt javaslom másoknak :)
2022. szept. 20. 10:58
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon hülye hozzáállás. Mások tapasztalatai nem te vagy. Csinálj egy tesztet és kiderül hogy a te esetedben mi a helyzet. Az hogy más azt mondja neked hogy ő ilyen esetben terhes volt az nem azt jelenti hogy veled is így lesz. Ugyan ez fordítva.
2022. szept. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%
Tapasztalatot felesleges ilyen szempontból kérned, mert minden egyes terhesség más. Az, hogy Xy-nál megjött, de mégis terhes volt, semmit nem jelent a te szempontodból. Hülyeség a teszttel várni mert félsz. Írtad, hogy ideges vagy emiatt, így csak magaddal szúrsz ki ha nem tesztelsz, és tovább idegeskedsz.
2022. szept. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem a teszttől leszel terhes vagy nemterhes. Az csak megmutatja, ami már megtörtént - vagy sem. Tehát félni tőle hülyeség, mivel nem befolyásol semmit. A lázméréstől sem leszel jobban vagy kevésbé lázas.
2022. szept. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

" Hiába a nagykönyv szerint 14. napon van ovu, meg a ciklus 28 napos."

ILYET sehol nem állít semmiféle NAGYKÖNYV, csak ostoba nöi oldalak. NORMÁL helyeken arról van szó, hogy a (nem beteges) ciklus 24 és 35 nap közötti érték lenet

2022. szept. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!