Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menzesz mellett terhesség?...

Menzesz mellett terhesség? Volt valaki így?

Figyelt kérdés

2 pozitiv teszt mellett 4 nap késéssel tegnap megjött. Vajon érdemes még reménykedni?

Halványak de pozitivak voltak időn belül.

[link]


2015. júl. 12. 17:27
 1/6 A kérdező kommentje:
2015. júl. 12. 17:28
 2/6 anonim ***** válasza:
Kb. nyolcadszor linkeled már be a teszteket! Az előző kérdésnél legalább hatan leírtuk neked, hogy azonnal menjél be a legközelebbi ügyeletre. Sz*rsz rá, helyette kétóránként kiteszed ugyanazokat a képeket. Mégis mit vársz? Ha progeszteronhiány miatt kezdtél vérezni, egyszerű gyógyszerszedéssel megmenthető a baba. De az időhúzással egyre romlanak az esélyei.
2015. júl. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én már tegnap orvoshoz mentem volna. De van rá esély, hogy nincs baj, arra is van esély, hogy vetélés indult el és arra is van esély, hogy mielőbbi orvosi látogatással akkor még visszafordítható lett volna a baj, így pedig már késő. Reméljük a legjobbakat!

Milyen a menzid? Általában bő és élénkpiros nem jelent jót. Ha barna akkor lehet még most sem késő dokihoz menni.

2015. júl. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Első,köszi, nyilván nem megyek ügyeletre azzal hogy időben megjött a vérzésem.Amúgy az előző terhességnél megtettem, nagyon köcsögül bántak velem. A kérdésem arra vonatkozik maradt e meg valakinek baba így,hogy az elején rendesen menstruált,legalábbis úgy tünt. Mert hiába keresek így nem találok válaszokat.
2015. júl. 12. 18:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Az első terhességemnél a 27. ciklusnapon pozit teszteltem, aznap barnázás indult, szaladtunk az ügyeletre, hétvége volt amúgy. Csináltak uh-t, még csak megvastagodott nyh. látszott. Azt írták a papírra, hogy itp pozitív de vérzése indult. Kaptam Duphastont, mert ha "csak" a progeszteron kevés, az megmenti a terhességet.


Sajnálom, hogy volt rossz tapasztalatod, de ez nem ok és nem kifogás arra, hogy ne fordulj orvoshoz szükség esetén! Különösen, hogy itt már nem csak rólad van szó, hanem egy másik életről is.


Minden jót!

Első voltam.

2015. júl. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ez tényleg pozitiv, viszont lehetséges hogy nem maradt meg sajnálom :(

sok terhesség nem tud megtapadni, de legközelebb biztos sikerül

2015. júl. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!