Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menzesz terhesség mellett?

Menzesz terhesség mellett?

Figyelt kérdés
Tapasztaltatok olyat, hogy a menzeszetek megvolt, ellenben rá 2 hétre terhes tünetek jelentkeztek? Vagy van olyan, akinek megvolt a menzesze, de rá 1-2 hétre pozitívat tesztelt?

2022. szept. 20. 10:40
1 2
 11/13 Andizsuzsi ***** válasza:

1. A nagyönyv szerint a ciklus ÁTLAGOSAN 28 napos, ami azt jelenti, amit a 10-es hsz írt.

2. A hidegrázás nem terhességi tünet.

3. Igen, van olyan, aki akár az első hónapokban is vérzett.


Ha nem tesztelsz, akkor nem fog csalódás érni, amennyiben nem vagy terhes?

2022. szept. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Szia!

En pont most jartam igy. Ebben a hónapban próbálkoztunk először a párommal. Csináltam a mensi előtt pár terhességi tesztet de mint negatív lett. El is engedtem a dolgot még esküvőn is voltunk ahol ittam ugyanis elkezdtem vérezni a szokásos módon amikor meg is kellene jönnie. barnázni szoktam sajnos a mestruáció előtt pár nappal és most is így kezdődött viszont komolyabb érzés nem volt ez a barnázás viszont egy két hétig tartott. Már kezdett kicsit idegesíteni a dolog ezért csináltam egy újabb tesztet és az egy halvány pozitív lett minden nappal egyre erősebb lett a csík. Elmentem nőgyógyászhoz ahol még nem látszódott semmi természetesen megvastagodott mehnyálkahártya. Szóval hozzáteszem tényleg nem volt igazi mestruáció de nagyon hasonlított hozzá és napokig is eltartott tudom hogy ez a barnázás nem normális és ezzel ugye voltam és a nőgyógyásznál aki progeszteront írt fel és kaptam vitamint is magzatvédőt. Vettek vért két naponta, hogy megnézzék hogy a HCG hormon növekszik-e. Az esetleges méhen kívüli kizárása miatt is. két nap alatt triplázódott ahormonmennyiség tehát minden rendben van. holnapután megyek ultrahangra és kiderül hogy látszik-e már valami. Én nagyon szurkolok neked kívánom a legjobbakat és semmi sem lehetetlen. Puszi

2022. okt. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Kedves 12-es, köszönöm, hogy leírtad a tapasztalatod, vegre egy rendes valaszoló, aki megértette a kérdésem. Sok boldogságot a babához!
2022. okt. 4. 11:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!