Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezzel a tüsző mérettel lehetsé...

Ezzel a tüsző mérettel lehetséges ?

Figyelt kérdés

Jelenleg a 12. ciklusnapon vagyok és 10mm a tüsző.

Előző ciklusom 27 napos volt, azelőtt pedig 33.

Most a dokim LH tesztet javasolt hogy azzal kövessem illetve laborokat.

4 hónappal ezelőtt hagytam abba a szoptatás a kisfiammal.


Volt valakinek így, vagy hasonló? Még esélyes hogy megérjen az a tüsző?


2022. szept. 21. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Simán megérhet. 1-2mm-t nő naponta. Kb 5-7 nap múlva repedő méretű lehet. Így kb ismét 33 nap körüli ciklus várható. Az lh testt hasznos mert jelzi az lh csúcsot melyet követő napon repedhet a tüsző. Ennél közelebb az ovuhoz nem kerül az ember.


A repedést pedig a hőgörbe vezetés tudja otthon igazolni, sajnos ez inkább utólagos megerősítés. Mert ugye az lh csúcs még nem jelent sikeres tüszőrepedést, de alapvetően máris jobb a helyzet, ha van lh csúcs.


Szóval használd a tesztet így nem csúsztok le a megfelelő napról :) pláne, ha munka vagy egyébb miatt nem sikerül kétnaponta együtt lenni. Bár bevallom én már csak az miatt is szeretem tudni, hogy mikor van ovu, hogy napra pontosan tudom mikor jön a mensi. Kicsit kevesebb a stressz :)

2022. szept. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hálás vagyok, köszönöm szépen a válaszod! ☺️
2022. szept. 21. 14:25
 3/5 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés.. LH tesztet mikor érdemes használni? Mindegy hogy hány órakkor?
2022. szept. 21. 15:57
 4/5 A kérdező kommentje:

[link]

Most ilyen

2022. szept. 21. 16:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Lh tesztet délután érdemes csinálni, igazából minden nap kb azonos időben, de pl én sose figyeltem rá. Amíg bizonytalan voltam addig reggel és délután is csináltam. Egy a lényeg a pozitív nap után is kell még egyet csinálni, mert akkor tekinthető valóban pozinak, ha másnap negatív lesz. A tied jelenleg negatív.
2022. szept. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!