Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostilbegyt után norcolutot...

Clostilbegyt után norcolutot szeretem mikorra varhatom a menstruációm?

Figyelt kérdés
1 clostit hónap nem sikerült de mensim és késett ezért norcolut kellett szedjem hogy meg hozza 3.napja hagytam abba mikorra várható?várom hogy el tudjam kezdeni a 2. Clostilbegyt hónapot
2022. szept. 21. 17:51
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Nem szeretem hanem szedtem bocsi a hibákért siettem
2022. szept. 21. 17:53
 2/17 anonim ***** válasza:
Én úgy szedtem, hogy 5-10. napon Clostilbegyt, 15-25. napon Norcolut és így 30-32 napos ciklust csinált. Így az első terhességem 4 hónap gyógyszerkúra utáni 1. pihenőhónapban sikerült, a második az első Clostilbegyt+Norcolut kúra alatt.
2022. szept. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
4-5 nap, de uh követés nélkül úgyhogy nincs is peteérésed ne szedd. Csak árt. Keress rendes orvost.
2022. szept. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha a Closti után Norcolut kellett, hogy meghozza, akkor szerintem neked ezt szedned sem kellene. Kivizsgáltak rendesen? Nem veszélytelen úgy szedni, hogy nem erre van szükség. Az a baj, hogy Magyarországon úgy osztogatják, mint a cukrot. Pedig sok esetben többet árt, mint használ 😕.
2022. szept. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Volt vizsgálat szabad út volt a gyógyszer
2022. szept. 21. 20:51
 6/17 A kérdező kommentje:
De hát olvastam nem mindenkinek segit az első hónapba
2022. szept. 21. 20:51
 7/17 anonim ***** válasza:

Endokrinológus vizsgált ki? Milyen a 3. napi hormonsorod? A terheléses inzulinod?

Rengeteg nőgyógyász felírja, úgyhogy csak árt vele.

2022. szept. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha Norcolut kell hogy megjöjjön ott nagyobb a baj. Ha sikerül is a terhesség, fenn áll a vetélés kockázata.
2022. szept. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Igen endokrin is vizsgált p.alulmukodesem volt de kezelve lett

Hormonsor is értékben volt

Meg több mint valószínű kémiai terhessegem volt mert amikor menzesz közelében voltam mármint esedékes környékén csináltam tesztet amik pozitív voltak de 5 napon belül halvanyult most már negatív

2022. szept. 22. 07:23
 10/17 A kérdező kommentje:
De más nem volt ígyar ezek után nem tudom nekem lehet nem jó ez gy.szer
2022. szept. 22. 07:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!