Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most karacsonyra kellene...

Most karacsonyra kellene megjonnie. De erzek szuros fajasokat a hasam aljaba meg tegnap egesz este emelyegtem, lehet terhes vagy ez a menszitol lehet? Tesztelni nem akarok a csalodas miatt

Figyelt kérdés
2008. dec. 22. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Először is ez hogy jön a baba kategóriába?

Másodszor milyen választ vársz erre, ha tesztelni nem akarsz?

igen, lehet terhes vagy

de az is lehet, hogy nem...

2008. dec. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
jaj de bunko vagy te atyauristen!
2008. dec. 22. 20:21
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de én se értem, hogy kerül ide a kérdés. A menszesznek mindenkinél más előjelei vannak, gondolom nem az elsőt várod, így tudod, hogy ilyenkor mit szoktál érezni. Ha nem akarsz tesztet csinálni, akkor mit vársz? Nem parafenomének az itt válaszolók, hanem anyukák... Az előző válaszoló pedig nem bunkó, a gond a kérdéssel van...
2008. dec. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk jobban hiszel mint a tesztnek?


Ha azt válaszolják, hogy ezek mensi tünetek és nem vagy terhes, akkor ugyanúgy csalódsz.

Ha pedig azt válaszolják, hogy ezek terhességi tünetek és terhes vagy, akkor meg mensikor fogsz csalósni. Sokkal nagyobbat.


Szerintem a tüneteid alapján ez 50-50%. Drukkolok, hogy karácsonykor pozitívat tesztelj! :)

2008. dec. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm:-) Az első:-)

Amúgy hülye kérdésre hülye válasz...

2008. dec. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Jajjjj lányok, hát azt gondolja, hogy az anyukák, mivel már anyukák, értitek, 100000 % biztosra megmondják a terhesség tuti előjeleit. Én értem a kérdezőt (is). Egyébként én úgy emlékszem, hogy ilyen hamar még nem éreztem, hogy terhes vagyok. Ez mindenkinél más. Türelem :)
2008. dec. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A 3. vagyok!

Én is jártam meddőségkezelésre, tudom, hogy borzasztó ez a várakozás. Nem akarsz tesztelni, mert ha neg. akkor garantáltan rosszkedvű leszel karácsonykor.

Ha nem tesztelsz, akkor viszont reményteljesen telhet ez a pár nap és szerintem most ez utóbbihoz vársz bíztatást.

A kérdésed inkább költői (még ha nem is annak szántad ) , tehát nem tudunk rá válaszolni.

2008. dec. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
arról nem beszélve hogy napi szinten forognak az ilyesmi kérdések hogy peteérés után fél órával szur a has lehet e terhes. Szerintem a kereső tele ilyen kérdésekkel:-)
2008. dec. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%
azért pontoztál le mert nem azt irtam amit hallani akartál. IGEN LEHETSZ TERHES!!!!!!!!!!!!!!!!
2008. dec. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:))))))) koszonom lanyok boldog karacsonyt nektek:)) amugyvan mar egy lanyom!
2008. dec. 22. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!