Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnapra nem várom, de semmi...

Holnapra nem várom, de semmi jele, pedig ilyenkor már szokott fájni a hasam. A bal melbimbóm fáj főleg ha megnyomódik és fehér testápolós folyásom van. Lehet baba miatt?

Figyelt kérdés

Fura hogy csak az egyik cicim fáj és az is furán. Azaz a bimbi. Még a hasam sem görcsöl. Csak néha néha beleszurkál de azt is nagyon enyhén és a méhemnél.

Ha holnap tesztelek kimutatja ha van baba?


2008. dec. 22. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem kimutatta a nemvárt napján a Clearblu. Szép kis karácsonyi ajándék lenne nektek! Drukkolok!
2008. dec. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

:) Hát igen, jó lenne ha a Jézuska hozna egy babát végre! :D

Akkor talán ha merem, megpróbálom holnap a tesztet. Nekem Easy Pregnancy van itthon. Az 20-as.

2008. dec. 22. 20:57
 3/7 anonim ***** válasza:
SZia! Nekem is a nevárt másnapján kimutatta a 20as teszt! Drukkolok:)! Nekem is kariajim lett! 6.hetes kismami:)
2008. dec. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jaj, okvetlenül tesztelj! Drukkolok! Nekem is kimutatta a 28. napon! Nagyon-nagyon szép karácsonyi ajándék lenne.

11. hetes kismami

2008. dec. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyosak vagytok! Akkor reggel megcsinálom! Jujjj nagyon izgulok!!!! :S :)
2008. dec. 22. 21:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Majd írj mi lett:) Szorítok!!!
2008. dec. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Halvány lett, de szinte ugyan olyan mint az előző. Csak ez előbb megjelent. De nem erősödött. Hát a két ünnep között megcsinálok mégegyet, hátha, addig nem élem bele magam. Remélem hogy nem jön meg. Lehet később volt pé-m?

Mert volt a 14.nap egy hőleesésem aztán emelkedésem, de a nyúlós nyálka a 17-18.nap körül jelentkezett. Clostit szedtem.

2008. dec. 23. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!