Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes 3 napos terhes vagyok...

7 hetes 3 napos terhes vagyok az utolsó menstruáció alapján. Ma voltam ultrahangon, ahol azt mondták, hogy a CRL 3mm. Szívhang van. Nem túl pici az embrió?

Figyelt kérdés
Jövő héten kontrollra visszahivtak.
2017. febr. 9. 10:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

A szamitott terhessegi korhoz kicsi, de ha van szivmukodes, akkor valoszinuleg csak fiatalabb a terhesseged.

A mensi szerinti kor 28 napos ciklushoz es 14. napon torteno peteereshez van szamitva, de ez sok esetben nem igy van, lehet peteeres korabban es persze kedobb is joval.

A 3 mm-es crl szivmukodessel 6 hetesnek felel meg kb.

2017. febr. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Az első jól leírta :)


Ha hosszabbak a ciklusaid akkor lehetett későbbi ovuból a picur, főleg, ha a teszted is később lett pozitív. Lényegében ettől ő még él és fejlődik, szívműködés van és ez a lényeg :) Később fogant.


Jó egészséget :)


15hkm

2017. febr. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. A ciklusom 26 napos. Tesztet a 28. napon csinaltam. Nagyon aggódom. :(
2017. febr. 9. 10:48
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
Nekem 7 hetesen 13 mm volt a CRL de tenyleg lehet h neked kesobb fogant, ha mondjuk 6 hetes igazabol akkor teljesen realis! Következő uhn kiderul addig probalj nem agyalni ezen! Sajnos tudom milyen erzes ha nem jo hirt kozolnek az emberrel, tavaly a 8 hetes kontrollon mar nekem sem fejlodott a pici;( amugy bnomnek egy hettel előbb volt mensije megis mind a kettönk babaja ugyanakkora volt a 11 hetes uhn uh tenyleg barmi lehet!
2017. febr. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, akkor lehet ebben a ciklusban kétszer volt peteérésed. Sose lehet tudni. Minden esetre próbálj meg pozitív lenni és bízzunk a következő uh-ban!

Drukkolok

2017. febr. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 gabriell88 ***** válasza:
Nyugodj meg! Ez nem menzitől függ hanem attól mikor volt peteérésed! Én pontosan tudom mikor volt, mert nézte a doki ultrahangon, mégis a 12 hetes ultrahangon 13 hetesnek mondták. A lényeg, hogy van szívhang! De ha gond lenne a doki mondta volna!!! Örülj és élvezd a terhességet!😊
2017. febr. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igyekszem nem sokat aggódni. Jövő héten kontroll,remélem minden rendben lesz.
2017. febr. 10. 13:23
 8/12 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy elmérték! Nekem ugyanazon a napon, ugyanaz a doki 2 különböző gépen nézett, egyik alkalommal 16 mm-es endometriumot látott, a másikon meg 25 mm-t.Úgy, hogy ő az egyik legjobb UH-s a klinikán! A petefészek és minden más méret nagyjából stimmelt a 2 UH-n.

Ne aggódj, a lényeg, hogy van szívhang. De ha nagyon stresszelsz, esetleg keress vkit a hétvégén, aki megnéz!

2017. febr. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ma voltam kontrollon. Sajnos nem nőtt a baba, szív pulzalast még lehetett látni, de azt mondta a doki, hogy ez így nem jó. Jövő héten kell mennem a kórházba, hogy befejezzék a terhesseget. :(
2017. febr. 16. 12:18
 10/12 anonim ***** válasza:

Sajnálom! :(

Utolsó vagyok, én "megúsztam" spontán vetéléssel, de reméltem, hogy nálad fejlődni fog a baba. :(

2017. febr. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!