Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma vagyok a 8. DPO-n. Október...

Ma vagyok a 8. DPO-n. Október 20.-án volt az ovum. Tesztel néztem. 26.-án kellett volna megjönnie. Elég rövid a luteális fázisom. 30 napos a ciklusom. Szerintetek azért tolódik, mert terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Van köztetek olyan, aki hasonlóan esett teherbe?

2020. okt. 28. 07:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Es mikor voltatok egyutt? Varj par napot es csinalj tesztet.
2020. okt. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Pozitív teszt előtti két napon és az első negatív napon. Sajna pozitív napon nem sikerült.
2020. okt. 28. 08:04
 3/20 anonim ***** válasza:
Akkor esely megvan. Varj meg par napot aztan erzekeny tesztel tesztelj ha addig nem jon meg.
2020. okt. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Hol tudnék beszerezni érzékeny tesztet?
2020. okt. 28. 08:11
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
6 napos szokott lenni a lutalis fázisod? Szerintem ez teherbeeséshez nagyon rövid, de ne legyen igazam :(
2020. okt. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
a 6 napos luteális fázis nem egészséges és erhes sem leszel. minimum 6-7 napot vándorol a megtermékenyített petesejt, mir elkezdődik a beágyazódás. legalább 1 nap kellene ahhoz, hgy terhes légy
2020. okt. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha 20.án volt ovud, akkor majd 3án kéne megjönnie.
2020. okt. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Igazából ez volt az első hónap, hogy néztem tesztel.

De ha 6 napos, akkor miért nem jött meg hétfőn?

2020. okt. 28. 09:20
 9/20 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy az előző 2 hónapban nem igazán figyeltem oda a peteérős jelekre és lehet csak ebben a hónapban tolódott ki ennyire. Előző két hónapba pontosan 30 nap volt a ciklusom. Ha most esetleg később volt, akkor a luteális is tolódik, esetleg ezért nem jön meg? És akkor esetleg lesz ideje beágyazódni, ha sikerült. Bár én is negatívan látom, de azért bízom benne, hogy esetleg. 11.10- én megyek orvoshoz ebből kifolyólag, de jobb lenne, ha azt mondané, hogy sikerült és nem azt, hogy valami gond van.
2020. okt. 28. 09:28
 10/20 anonim ***** válasza:
a 8. DPO-n szerintem még a nagyon érzékeny teszt sem fogja kimutatni a terhességet, ekkor még csak a beágyazódás van folyamatban. Legkorábban a 12-13. naptól érdemes próbálkozni a teszteléssel. Ha a peteérésed valamiért későbbre tolódott és a luteális fázisod amúgy normális (a 6 napos az nagyon nem az), akkor a menzeszed is eltolódik annyival. A luteális fázis általában kb. 14 nap. Szerintem hétfőig még érdemes lenne várnod a teszteléssel
2020. okt. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!