Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki ovulàcios tesztett csinàl...

Aki ovulàcios tesztett csinàl mennyi vìzet iszik egy nap?

Figyelt kérdés
Ugy tudom hogy ha sok vìzet iszùnk akkor a csìk a teszten mindig halvàny lesz persze a pozitiv napon erös de nem annyira

#Vìz fogyasztàs
2022. okt. 1. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

Uh, ezt a kérdést több okból is fájdalmas volt olvasni...


Ugyanannyit iszunk, drágám, csak a tesztelés előtt kb. másfél órával nem iszunk, hogy elég koncentrált legyen a vizelet. De előtte, utána ugyanúgy.

2022. okt. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Èrtem de azt vettem èszre hogy amikor több viszet iszok qkkor halvànyabb ha keveset akkor erösebb. Pedig ugy szoktam hogy teszt elött 2 òràval nem iszok ès pisilni se megyek.



Tudom a helyes ìràsom nagyon gàz ès bocsànat

2022. okt. 1. 18:09
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Hát aki rengeteget iszik napközben hiába fogja vissza magát 1,5-2 órával teszt előtt, attól nem lesz koncentrált a vizelet. Én reggeli 2. vizeletből csináltam az LH tesztet még nyáron épp ezért, akkor még használható volt LH teszthez.
2022. okt. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3. Ès neked öszejött a baba?

Èn is ìgy gondolom

2022. okt. 1. 23:06
 5/6 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, igen, sikerült. :)
2022. okt. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Gratulàlok bàr nem todom hogy terhes vagy e vagy màr règebben volt de akkor is Gratulàlok 😊
2022. okt. 2. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!