Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi így az esélyem?

Mennyi így az esélyem?

Figyelt kérdés
Sziasztok, követem a ciklusom ovu tesztel. A 14 és 15 napon volt erős pozitív a teszt viszont a 16ik napon màr nem,de csak akkor volt lehetőség együttlétre. Félek,hogy kicsúsztam az időből. Elvileg 15én kellene megjönnie.ami még 12nap. Volt valaki így?

2022. okt. 3. 07:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Kb. 15-20%.
2022. okt. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Az ilyen kérdéseknek semmi értelme, ugye tudod?

Nekem ebben a hónapban 18-án volt ovum, együtt voltunk 17,18,19 és nem estem teherbe! Nem tudni, nálad mi lesz. De ha félsz, az már régen rossz!

2022. okt. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Ha tegnaphoz viszonyítom 13 nap a nemvártig tehàt így sem jobb, 🤔
2022. okt. 3. 07:24
 4/24 A kérdező kommentje:
Nem a terhességtől félek,hanem attól,hogy nem jön össze! Sajnálom,hogy neked nem sikerült! Viszont nem értem miért nincs értelme szerinted a kérdésemnek? Az értelmesebb amikor negatív teszteket raknak fel,hogy pozitív-e? Feltettem egy kèrdést normálisan..nem értem
2022. okt. 3. 07:26
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Azért nincs értelme, mert minden eset más és más. Vagy összejött vagy nem, 50-50. Nyilván gondoltam, hogy nem a terhességtől félsz, hanem az eredménytől, de attól hogy rettegsz tőle hogy negatív lesz, attól nem lesz egy esetleges teszt pozitív, és akkor sem, ha mi azt írjuk, hogy az lesz, mert most sikerült… ezért nincs értelme totózgatni.
2022. okt. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Így már értem. Reméljük a legjobbakat. Remélem ír majd ide olyan is példaképpen aki hasonló helyzetben van vagy volt mint én
2022. okt. 3. 08:08
 7/24 anonim ***** válasza:
Nekem eddug mindden terbességem a + lh teszt előtti napokből jött össze, volt ami majdnem 4 nappal előttiből
2022. okt. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Minden esetre megírom majd 15én mi lett. Hátha valakinek hasznos lesz ez a fajta tapasztalat aki így járt mint most én
2022. okt. 3. 09:37
 9/24 anonim ***** válasza:
73%
Mióta próbálkoztok?
2022. okt. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

enis figyelem a ovum lh tesztel es nekem hasznos ez a kerdes es koszi

:)

nekem megy negy napvan az ovu-ig mi probalunk ebben az idoben minden masodik nap egyutt lenni.

de jo tudni hogy ha probalkozunk ovu utan is par nappal akkor van e meg eselyunk

es igen tudom hogy a helyesiras es az ekezetek meg meg sok minden hianyzik es bocsanat erte.

2022. okt. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!