Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Összeesett tüsző, van remény?

Összeesett tüsző, van remény?

Figyelt kérdés

26 napra jön meg, hétfőn volt a 12. nap. Akkor és tegnap pozitív volt az ovu teszt.


Múlt héten a jobb petefészekben volt 2 db 9-10mm tűsző.


Bal petefészekben nincs domináns tűsző, jobb petefészekben egy összeesett átlagosan 10 mm átmérőjű tűsző. Emellett méhkürt és petefészek gyulladásom van.


Azt mondta a doki, hogy valószínűleg a gyulladás+ antibiotikumtól esett össze a tüsző. De ezt nem hiszem.


Akkor készülhetek a lombikra vagy azt is felejtsük el?


Tippek vélemények tapasztalatok lányok? :(


Már próbálkozunk egy ideje...


30N


2022. okt. 5. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát összeesett tüsző lehet attól is, hogy simán már túl vagy az ovuláción…
2022. okt. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy mondta az orvos, hogy felszívódott.
2022. okt. 5. 19:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a gyulladásod megszűnik a gyógyszertől akkor semmi akadálya hogy belekezdjetek a lombikba.
2022. okt. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az orvos abból látja, hogy volt-e tüszőrepedés, hogy olyankor a "Douglasban szabad folyadék látható". Gondolom nálad nem volt.


Az ovulációs tesztek csalókák, nekem is mindig mutatták a pozitívat, aztán kiderült, hogy nem nő meg kellő nagyságúra, nem érik meg, hanem idő előtt összeesik.

Stimulálni próbáltak már?


"Azt mondta a doki, hogy valószínűleg a gyulladás+ antibiotikumtól esett össze a tüsző. De ezt nem hiszem."


Ne haragudj, de miért kérdőjelezed meg, amit az orvos mond? Nekem az egyik inszeminációmnál antibiotikumot kellett szedni hörgőgyulladásra, mondta rá az orvos, hogy ez a ciklus akkor kuka. Pedig mégcsak nem is nőgyógyászati gyulladásra szedtem.


Ne lásd ilyen sötéten a dolgokat. Ha eddig nem stimuláltak, még azt is meg kell próbálni, inszeminációkat, aztán, ha úgy sem sikerül, jöhet a lombik.

Nekem a lombik vált be, de már inszeminációnál is voltak érett tüszőim, tüszőrepedésem.

2022. okt. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!