Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ennyire leeshet még a hőm a...

Ennyire leeshet még a hőm a 9. dpo-n? És mi az a nagy ugrálás peteérés környékén? Miért esett le kétszer is ilyen nagyon?

Figyelt kérdés

Másnál is láttam, hogy kétszer is leesik, miért van ez?


Mellesleg eddig az égvilágon semmit nem éreztem, most viszont megértettem, mi az a "szúrkálás", amiről mindig beszéltek. Bal oldalon a petefészkem körül érzem.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


2010. szept. 27. 13:54
 1/3 A kérdező kommentje:

Ez a jó link: :P


[link]

2010. szept. 27. 13:55
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon különböző időpontokban méred a hődet, kihagysz napokat, és még ha volt is ovulációd, ez a görbe így sajnos nem kiértékelhető.
2010. szept. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyetértek. Ahhoz, hogy értékelhető görbéd legyen, legalább megközelítőleg azonos időpontokban kellene mérned. kb. 5 perces eltérésekkel (de a legjobb, ha mindig pont akkor méred)

Ez alapján nem lehet megállapítani, hogy mitől annyi, amennyi. Ez lehet attól, hogy éberebben alszol közvetlenül ébredés előtt, és sokat mocorogsz. (és ez csak egy sarkított példa)

A petefészek szurkálás lehet az ovu jele, ahogy a tojásfehérjeszerű nyák is.

2010. szept. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!