Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nincs semmilyen folyásom...

Ha nincs semmilyen folyásom az utalhat terhességre?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a folyás milyensegéből nem lehet következtetni a terhességre. Viszont mi van akkor ha nekem mindig van és most nincs?

Menstruáció előtt már bőven el szokott kezdődni. Először krémes aminek a mennyisége napról napra fokozódik. A végére nagyon bő lesz. Majd jön egy olyan amikor picit ragacsos, de nem olyan nyúlós mint peteereskor. Ezután vizes folyás és megjön a menstruációm. Most egyáltalán nincs semmi. Derekam, hasam fáj mint mielőtt megjön már 2 napja.

Ez is most más mint a szokásos, mert mikor jön a mensis fájdalom akkor 1-2 órán belül tényleg meg is jön.


Tesztet csináltam és negatív. A probléma az, hogy soha nem pontos. 36-46 napos ciklusaim vannak. Lehet, hogy korai volt a teszt. Azért kerdezek a folyásrol, mert ha a leghosszabb ciklust nézem akkor is már lenni kellene. Ma vagyok a 39. napon.


2022. okt. 12. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

N E M


A teszeted is negatív.

Nem vagy terhes.

2022. okt. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%

Én mindig érzem a peteérést is, átlátszó folyásom is szokott lenni, menzesz előtt szintén. Amikor terhes lettem, teljesen száraz voltam. Még azt sem tudtam, hogy volt-e egyáltalán peteérésem, mert most még azt sem éreztem. Aztán pozitív lett a teszt.


Mivel elég változóak a ciklusaid, ezért ennyiből és 1 negatív tesztből nem lehet megmondani, hogy terhes vagy-e. Várj még pár napot és ha addig sem jön meg, akkor tesztelj újra. Türelem. Bár tudom, hogy ilyenkor az a legnehezebb.

2022. okt. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves első. A NEGATIV TESZTEM NEM JELENT 100% NEGATIVAT. LEHET, HOGY 3 NAPJA KESIK DE AZ IS LEHET, HOGY 3-4-5-6-7 NAPOM VAN A NEM VARTIG. Mellesleg nem is ez volt a kérdés.



2. Köszönöm szépen az értelmes választ.

Első és második terhességemnel pont fordítva volt. Menstruáció előtt nem volt jellemző ez a folyás amit fent írtam. És a pozitív terhességi tesztek előtt pedig rengeteg fehér krémes volt. Most miota újra megjött minden hónapban ebben a sorrendben jelentkeznek ahogy írtam és furcsa, hogy most semmi. Teljes szárazság.


Próbálok türelmes lenni, de izgulok.

2022. okt. 12. 15:28
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha már a 39. napon vagy, akkor inkább az valószínű, hogy nem volt ebben a hónapban peteérésed, és ez megmagyarázza azt is, miért maradt el a folyás.

A szokásos PMS-tünetek ebben az esetben is jelentkezhetnek mielőtt meg kellene jönnie, akkor is, ha teljesen kimarad. Ez amolyan "szokásos" reakció a szervezet részéről.


Nem azt mondom, hogy biztos ez van a háttérben, de emiatt is maradhat el vagy változhat a folyás mennyisége és minősége.

2022. okt. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
20%
Gratulálok a babához!
2022. okt. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
57%

Én is csatlakozom a másodikhoz, peteéréskor mindig tojásfehérjés nyákom van, menzesz előtt krémes, bő, de amikor terhes lettem, akkor totál száraz voltam, innen gondoltam pl. másodjára, hogy terhes vagyok :D


De a tesztem is pozitív lett a nemvárt napján, halvány, de pozitív.

2022. okt. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!