Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a barnázás utalhat terhessé...

Ez a barnázás utalhat terhességre?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Mindig a legelejétől óvszert használunk a párommal. Az ovuláció hetén viszont kicsit elborult az agyunk, és az elején anélkül csináltuk (1-2percig).


Késik a menstruációm, ma a 31.napon járok. Általában 28.napra jön meg. Tegnap volt egy kis rózsaszín elszíneződés a wc-papiron, ma már barna lett, de nagyon kevés. Reggel görcsöl hasam, gondoltam, hogy estig megjön. De eddig még mindig semmi.


Tudom, hogy van esély a terhességre, de azt is, hogy nagyon csekély. Mégis bosszant most ez a dolog.


Volt valakinek hasonló? Tesztelni kéne?


2022. febr. 19. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Tesztelj
2022. febr. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Te sem lehetsz a legelesebb kés a fiokban.

Ha már ennyit késik és tudod hogy esély is van rá, mi a banatért nem tesztelsz?! Szerinted mi belelátunk a méhedbe?

2022. febr. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sztem megjon az csak lassan.
2022. febr. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Késhet attól is, hogy pánikolsz miatta és stresszelsz. De tesztelni is lehet m, most már biztosat mutat.
2022. febr. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%
Nekem a teszt előtt full olyan tüneteim voltak, mintha megakarna jönni. Görcsöltem, barnáztam, volt minden bajom, ami miatt nem is gondoltam arra, hogy terhes lehetnék, aztán végülis az lettem. Szerintem ne halogasd, biztosat csak a teszt mond majd neked:)
2022. febr. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!