Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha elmegyek magán nőgyógyászho...

Ha elmegyek magán nőgyógyászhoz aki megállapítja a terhességet utánna mehetek sztk-ba ? Vagy továbbra is hozzá kell visszajárnom vizsgálatokra ?

Figyelt kérdés
2022. okt. 14. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Miért kéne a magánorvoshoz menni kötelezően?Oda mégy ahova akarsz.Sztk-ba mehetsz.
2022. okt. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Nem értem miért kellene?!
2022. okt. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Mehetsz magán után sztk-ba!
2022. okt. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

Mehetsz bárhova. Én 6 hetesen mentem magándokihoz utána 7 hetesen sztk, 8 hetesen magán, 9 hetesen sztk. 7 éve vártunk a sikerre és korábban volt egy vetélésem ami megviselt, mert 3 hétig gyakorlatilag boldogan mászkáltam a már nem élő embriókkal :( Ezért én az elején hetente jártam ide oda, emrt 5 nap után annyira kivoltam, hogy nem tudtam él e még a mi kis csodánk. Senki nem panaszkodott, hogy hol ide hol oda megyek.



Nyugodtan menj úgy, ahogy neked jobb :)

2022. okt. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
Bármikor válthatsz orvost indok nélkül, akár magán, akár sztk. (Sztk viszont visszautasíthat telítettségre hivatkozva, ha nem hozzá tartozol.)
2022. okt. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2022. okt. 14. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!