Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Először terhes tünetek majd...

Először terhes tünetek majd furcsa menstruáció?

Figyelt kérdés

A tünetek:nagyobb mell, magasabb testhő,hányinger, szédülés, fehér folyás.

Eddig semmi tünete nem volt a menstruációnak. Most a 33.napra mégis megjött, de teljesen más. Először nagyon kevés halványbarna folyás volt. Pár órával

később halványrózsaszín. Most pedig vérvörös és picit több, de mindegyiket csak wc papíron láttam tehát annyi se jön, hogy megfogja a betétet. Nekem mindig erős a mensim, ezért fura, hogy most ilyen. Ez normális? A menstruáció ellenére lehetek terhes? Már annyira beleéltem magam...erre megjött.


2022. okt. 15. 00:40
 1/2 anonim ***** válasza:

lehet hogy kemiai terheseg volt.

A masik hogy lassan de megfog jonni.

H nem valtozik a mensid es ma vagy holnap elmulik es tenyleg csak par csepp, akkor tesztelj. Nem veszites semmit ha tesztelsz par nap mulva.

2022. okt. 15. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Teszt.
2022. okt. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!