Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szülés után még nem jött meg...

Szülés után még nem jött meg a menzeszem. Ti mikor tesztelnétek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnénk megint gyermeket, de még nem menstruálok. 10 hónapja szültem. Egyáltalán nem kapkodunk, mindegy, hogy mikor jön a baba, de nem is védekezünk. Így aztán semmilyen támpontom nincs, ha véletlen össze is jön, viszont azért szeretnék tudni róla. Van valami jele ilyenkor is? Vagy havonta egyszer random csináljak tesztet?
2022. okt. 17. 18:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
3%
Én nem költenék tesztre. Én az elején is éreztem, hogy terhes vagyok. Egyébként én megvárnám az első mensit ezzel.
2022. okt. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Én is úgy indultam, hogy megvárnám, de mivel tudtuk, hogy már nem lenne gáz, ha jönne, "ellustultunk" a védekezéssel.
2022. okt. 17. 18:11
 3/16 anonim ***** válasza:
33%
10 hónappal a szülés után már bőven meg kellett volna jönnie. Mindenképp tesztelj és ha negatív akkor irány a nőgyógyász. Van mikor egy hónap kimarad menszinél, de majdnem egy év az baromi sok idő.
2022. okt. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem gondolom, hogy 10 hónap olyan sok idő lenne mensi nélkül. Lányom is szopizik még.
2022. okt. 17. 19:04
 5/16 anonim ***** válasza:
52%
Attól hogy szoptatsz még kellene menstruálnod.
2022. okt. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%
Van akinek szinte a szülés után 2-3 hónappal megjön, van akinek 1 év. Én az egy éves határt várnám meg, ha addig nem történik semmi orvos lásson, akkor úgy is mész az éves rákszűrésre. Úgy érzékelem az írásból, hogy akkora bajt nem okozna egy második gyerek érkezése (?), mert ha ez így van akkor rendben van, de az tévhit, hogy a szoptatás véd a terhességtől, és ha nem szeretnétek gyereket védekezzetek!
2022. okt. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én szoptattam, nekem is csak 10-11 hónaposan jött meg. Sőt utána meg kb 1-1,5 év volt, mire beállt rendszeresbe (2,5 évig szoptattam)
2022. okt. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
19%
Valamiert nem birom megerteni hogy miert meg egy baba ha az elso.is szopik meg?
2022. okt. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Itt senki nem bír a kérdésre válaszolni? 😂

Szerintem ha nem menstruálsz, havonta csinálj egy tesztet, akkor ha véletlenül összejött a következő baba, látni fogod.

2022. okt. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi pontosan ugyanígy vagyunk. Én 2-3 hetente ellövök egy tesztet.
2022. okt. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!