Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szülés után még nem jött meg...

Szülés után még nem jött meg a menzeszem. Ti mikor tesztelnétek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnénk megint gyermeket, de még nem menstruálok. 10 hónapja szültem. Egyáltalán nem kapkodunk, mindegy, hogy mikor jön a baba, de nem is védekezünk. Így aztán semmilyen támpontom nincs, ha véletlen össze is jön, viszont azért szeretnék tudni róla. Van valami jele ilyenkor is? Vagy havonta egyszer random csináljak tesztet?
2022. okt. 17. 18:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és nekem a nőgyógyász is azt mondta, hogy nem kell menstruálnom amíg szoptatok. Nekem sem jött még meg 10 hónap után. Sőt, a szobatársamnak sem, akivel ugyanazon a napon szültünk.
2022. okt. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
50%
Havonta teszteltem, de a nyákból tudhatod, ha visszatért a termékenységed, az ovulációt van, aki meg is érzi. Ha úgy érzed, hogy a libidód visszatérőben van, az is jel lehet. A hüvely érzete megváltozik. De ha szoptatsz, akkor teljesen normális az is, ha akár még évekkel később sem jön meg, nálam így volt. Nem is jött addig össze a kisebbik. Sokaknál összejön, de az is normális, ha nem.
2022. okt. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 4.hónapban jött meg, a kolléganőmnek 2.5 ~v után akkor mikor már egyáltalán nem szoptatott, volt nődokinál is, hogy minden ok e, de az volt, ő ilyen mindegyik gyereke ut@n a teljes szoptatás elhagyásánál menstruált csak.

Tesztelj 2 hetente, vegyél neten pár száz forintost, vagy x epilt.

2022. okt. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
50%

Nálam 14 hónapos a gyerek, még szopik. De mondjuk napi 3,4x csak. Alvások előtt.

Múlt hónapban elkezdtem lh tesztelni. Mégcsak 2. Csik sem volt rajtuk.

Elkezdtem inofoolicot inni kb 3 hete, erre ma megjött 🎉🎉🎉🎉😎

Reggel én is csináltam egy tesztet, mert az ovu tesztelést fel is függesztettem kb egy hét után , de én is kb 4 hetente csinálnék tesztet a helyedben.

2022. okt. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
50%

Én 2-3 havonta a biztonság kedvéért ellőttem egy tesztet, aztán miután először megjött (15 hónapos volt akkor a kis mellmániás), rájöttem, hogy kb. peteérés idején fáj 2-4 napig a mellbimbóm.

Azon ne aggódj, hogy nem jött még meg, nekem azt mondta a nőgyógyász, hogy szoptatásnál az is normális, ha a baba 6 hetes korában megjön, de az is, ha csak a szoptatás teljes elhagyása után. Édesanyám az utóbbi kategóriába tartozott, a nővéremnél az első baba 9 hónapos korában (ekkor már viszonylag keveset szopott), a másiknál viszont még kizárólag szoptatott, amikor megjött. Az egyik ismerősömnél ha kevesebbet szoptatott, meg-meg jövögetett, ha többet, akkor megint nem, 2 éves volt a lánya, amikor ezt mondta.

2022. okt. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat, én ezen nem aggódtam, hogy nem jött még meg, tudom, hogy normális :)
2022. okt. 18. 06:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!