Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki, akinek összekuszál...

Van valaki, akinek összekuszálta a ciklusát a barátcserje?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Én hülye, mivel szeretnénk babát a férjemmel, elkezdtem szedni barátcserjét, és a mindig pontos ciklusom egyre hosszabb lett, nem akart megjönni, tesztek negatívak lettek. Tegnap megjött a menstruációm, de sokkal kevesebb, mint szokott lenni, épp csak egy kicsit, inkább barnának mondanám, a megszokott élénkpiros helyett.

Be is fejeztem a szedését.

Ha valaki így járt, és abbahagyta a barátcserjét, mennyi idő volt mire újra visszállt a ciklusa? Vagy egyáltalan vissza fog állni?

Nagyon bánom, hogy elkezdtem szedni. :(



2022. okt. 19. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nekem.

Ugyanezen okból kezdtem el szedni. Nekem egy hónapban kétszer jött meg tőle.

Megkérdeztem az orvosomat - nyilván, okoska nem előtte, hanem utána... -, és azt mondta, hogy akinek rendszeres és jól működő ciklusa van, annak összekuszálhatja. Azoknak érdemes szedni, akiknek sárgatest-hormon problémája van, abban az esetben tényleg segíthet a barátcserje.

Amúgy nem feltétlenül javasolt a szedése.

Nekem kb. 3 hónapba telt, mire helyreállt a ciklusom a szedését követően.

Utána nagy dózisban Q10-et és D3-vitamint javasolt a dokim, azzal össze is jött a terhesség.

2022. okt. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Az biztos, hogy nagyon megbántam.

Nem is kísérletezek inkább már mással.

A Q10 miért jó ilyen esetben azedni, miben segít?

Mennyi idő után sikerült várandósnak lenni miután elkezdted szedni ezeket?

2022. okt. 19. 11:56
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem az 1-es vagyok de a Q10 a sejtekre hat mégpedig úgy hogy megvédi őket az oxidatív stresszel szemben és segíti az újak és egészségesek kialakulását.

Magyarán a petesejtre is jótékony hatású.D3 vitamin napi 3000 NE szintén nagyon jó,nagyon jól írta az 1-es válaszoló a D vitamint.

Nekem vetélésem volt de bízom a következő terhesség sikerében ha teherbeesek újra,ki tudja?

2022. okt. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok, a 3-as válaszoló tökéletesen leírta a dolgot :)

Februárban kezdtem el ezeket szedni, és júliusban lett pozitív a teszt. Jelenleg ikreket várunk :)

Nem tudom, hogy tényleg emiatt sikerült-e vagy amúgy is összejött volna, de érzek némi összefüggést, mert előtte 4 évig próbálkoztunk mindennel, és semmi sem segített.


A Q10 és a D3 azért is jobbak, mint a többi javasolt házi praktika (teák, méhpempő, stb.), mert nincs mellékhatásuk.

2022. okt. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem okozott problémát. Én pms tünetek miatt szedtem több hónapig, a ciklusom azelőtt is rendben volt, utána sem változott meg. Nekem jót tett, Premens tablettát szedtem.
2022. okt. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Jajj, köszi nektek, adok még egy próbát akkor ezeknek a vitaminoknak, főképp, hogy nincs mellékhatásuk. Férjemnek is mondom, hogy szedje.

3-as: Drukkolok, hogy minden rendben legyen. :)

1-es/4-es: Gratulálok nektek!! Akkor kárpótolva lettetek, hogy olyan sokáig nem sikerült a baba, hogy most egyszerre kettő is érkezik hozzátok. :)

5-ös: De jó neked, akkor ez változó kinek milyen hatása van.

2022. okt. 20. 10:25
 7/7 anonim ***** válasza:

1-es válaszolótól kérdezném hogy milyen márkájú Q10-et használt és hány mg-ot naponta?

Én most a Pharma Nord márkájún gondolkodom 100mg-os szelénnel dúsított változatán.

2022. okt. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!