Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » ET10.napon mentem vérvételre...

ET10.napon mentem vérvételre progeszteron miatt. De a kisördög bennem volt es nézettem HCG-t. Bár ne tettem volna. Negatív lett. Van értelme 4nap múlva a HCg miatti vérvételre elmennem? 3 napos pötyiket kaptam vissza.

Figyelt kérdés

2022. okt. 21. 08:55
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Jó igazad van ez is ugyanaz :)))), tiszta ideg vagyok már. Igen félek ettől is , hogy lecsesz..
2022. okt. 21. 09:23
 12/37 A kérdező kommentje:
Sajnálom, h nem sikerült neked sem. De azóta sem? Nekem ez volt az első.
2022. okt. 21. 09:25
 13/37 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez full negatív de várjál még.
2022. okt. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem,nem sikerült nekem sem még a 3.sem.Attól neked sikerülhet!
2022. okt. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom tényleg. Kívánom a legjobbakat és legfőképpen a kitartást! Azt gondolom, hogy én is nekivágok újra és újra. Nem viselt meg a procedúra, csak ez a negatív teszt. Annyira biztos voltam, hogy sikerült. A tüneteket tudom, hogy a hormonpótlás okozta csak egy belső megérzés volt. Felfogtam, hogy nem sikerült nekem sem. Kisírom magam és megyünk tovább. Köszönöm, hogy írtatok!
2022. okt. 21. 09:45
 16/37 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm!Nem kívánom senkinek a műtéti procedúrát ami nem volt kellemes sem testileg sem lelkileg főleg.Elsőre nem olyan embernek sikerül amúgy,inkább a 3.ami beszokott jönni(nekem az sem).Neked attól még 90 nap múlva sikerülhet a 2.Drukkolok!
2022. okt. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a biztató szavaidat és így több órás síras után, már biztosan tudom, hogy valamikor sikerülnie kell. Beszéltem az orvossal es nagyon nem örült, hogy elmentem magamtól. Megkaptam a magamét rendesen. Azt mondta, hogy ez hétfőre sem lesz jobb, viccesen hozzátette, hogy ha az égiek bele nem szólnak. Nah hát ettől nem lett jobb kedvem és a remény is elszállt.A szurikat folytatnom kell és a hétfői vérvétel eredménye fejében kell abbahagynom.
2022. okt. 21. 13:36
 18/37 A kérdező kommentje:
A férjemet nagyon szeretem, ő csak számolgat és számolgat :)))), de ő még annyira sincs tisztában a dolgokkal mint én. Ő reménykedik és ettől is sírógörcsöm van. Szegénykém!! Majd neki hétfőn lesz a csatt, akkor majd támogatom én.
2022. okt. 21. 13:39
 19/37 anonim ***** válasza:
Igen,a férfiak nem értenek ahhez annyira.Mondtam hogy ne hívd az orvost mert le fog szidni,mindegy ugyanazt mondta amit én mondtam mivel mást nem is tudna mondani.Ez a szabály hogy ha a vérvétel amit ők csináltak igazolja hogy nem sikerült akkor lehet abbahagyni a gyógyszereket hivatalosan.Nálunk úgy van hogy ha ET+14 de legkésőbb 16.napon nincs pozitív teszt akkor nem kell menni vérvételre és abba lehet hagyni a gyógyszert.Külföld jobb egyébként mivel ott megvizsgálják ha kéred az embriót mielőtt beültetnék és csak 5 naposat ültetnek vissza.Itt nem lehet megvizsgálni az embriót mielőtt beülteti és így rengeteg a csalódás.Mi ha nem sikerül a következő sem akkor Brno-ban próbálkozunk de addig még 1 belefér ami már az 5. és aztán már tb-re úgy sem tudunk menni.Nyáron vagy téli szünetben meg lehet ejteni Brno-t,máskor nem a munka miatt de ezt mi így megbeszéltük.Attól neked sikerülhet bármikor akár spontán is.
2022. okt. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
Sajnos az idő szorít, 40 éves voltam szeptemberben. 3 éve volt méhenkívüli és az egyik petevezetékemet el is távolították. A koromhoz képest nem voltak kiugró rossz eredményeim. Az is erdekes volt, hogy a kezelések előtt 8-9 db tüszőm volt petefészkenként, most csak egy-egy! Jobban felfogok készülni a következőre, szedem továbbra a vitaminokat és cégen belül más munkakört pályáztam meg. Következő hónaptól homeoffice. Lehet ez is segítene, mert extra stresszes munkám van. Ha majd azért lesz kedved és időd szívesen hallanék felőled, mert tényleg érdekel. :) Te sokkal tapasztaltabb vagy és rendesen megnyugtatál, amiért hálás vagyok. :* és természetesen a sikersztoridat, mert ilyen jó embernek lesz az tuti!🙏
2022. okt. 21. 14:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!