Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » ET10.napon mentem vérvételre...

ET10.napon mentem vérvételre progeszteron miatt. De a kisördög bennem volt es nézettem HCG-t. Bár ne tettem volna. Negatív lett. Van értelme 4nap múlva a HCg miatti vérvételre elmennem? 3 napos pötyiket kaptam vissza.

Figyelt kérdés

2022. okt. 21. 08:55
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
De kedves vagy!Köszönöm!Te is jó ember vagy biztosan!😊 Itt privátban írok majd hogy hogy alakulnak a dolgok.Te is nyugodtan írhatsz ha úgy érzed,válaszolni fogok mindenképpen.Engem is szorít az idő mert már 36 éves vagyok és nem akarok időt pazarolni.Nyugodt maradj amennyire tudsz mert úgyis úgy lesz ahogy lennie kell,én már így vagyok vele.Ha nem sikerül akkor így jártam,nem szeretném magamat idegileg emiatt tönkretenni.Kicsit fásult is vagyok már ennyi próbálkozás után.
2022. okt. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
ja annyi még hogy 3 napos beültetésem nekem sem sikerült viszont az 5 napos embriókkal igen csak missed ab lett belőle.Lehet ha legközelebb 5 naposokat ültetnek be neked akkor sikerül sosem lehet tudni.
2022. okt. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%
A facelle gyakran becsapós, a predictor early az érzékenyebb és ha nem látod a 2.csíkot mikor felszívja akkor nem kell tovább nézegetni a predit,mert ritkán azon is van száradási
2022. okt. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:

Oké, írok mindenképpen. :)


Igen, mostanában látom, hogy jópár teszt fals eredményeket mutat. Régebben nem volt ennyi halvány csíkos teszt. Most már nem tesztelek, majd a hetfői eredmény pontot tesz ennek a végére.

2022. okt. 21. 20:33
 25/37 anonim ***** válasza:
100%
Én csak drukkolni jöttem nektek, meg nagyon örülök hogy vannak normális arcok is itt gyakorin ❤️ K.
2022. okt. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen, aranyos vagy!!!❤❤❤❤Remélem hamarosan mi is átéljük a csodát🙏🙏🙏
2022. okt. 22. 09:19
 27/37 anonim ***** válasza:

Ámen!Úgy legyen!Nem teszteltél azóta?Vagy már feladtad?😢

#21,22

2022. okt. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

Köszönjük 25-ös válaszoló!Kedves tőled hogy drukkolsz így ismeretlenül:)

Egyre kevesebb a jószándékú ember de látom azért hogy vannak még normálisak és ennek örülök!Minden jót neked!

#21,22

2022. okt. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:
Nem teszteltem, elengedtem.. Alig bírtam megnyugodni, így ma megittam 3 feles házi pálinkát, de lehet 4et 😂😂😂 és sokkal jobb lett. Végre alszom egy jót.
2022. okt. 22. 20:32
 30/37 A kérdező kommentje:
Azt szeretném még megkérdezni, ha kedden abbhagyom a szurit, mikor jön meg a mensi?
2022. okt. 22. 20:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!