Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
lehetek terhes ha vagy 2 percig gumi nélkül volt bennem a barátom? szerintem pont esedékes volt a peteérésem is😔 tudom hogy gumi nélkül mindig van esély a terhességre de ugye ennyitől csaknem lettem terhes ugye? eléggé félek..
2022. okt. 21. 11:24
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
azt kihagytam hogy nem élvezett el
2022. okt. 21. 11:24
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit gyanús, ez a kérdés ugyanaz, csak más köntösbe, hátha bíztatóbb válaszokat kapsz: https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..


Ha esetleg mégsem, ne aggódj, elég kevés esély van rá. Azért ha nem jön meg, tesztelj.

2022. okt. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Te is tudod, hogy lehetsz.


Írhatjuk, hogy kb 0.1% az esély, de ugye ez azt jelenti, hogy van esély rá.


Én személy szerint nem vettem volna be ilyen után esemény utánit, mert annyira pici az esély, hogy nem akartam volna felborítani a hormonjaimat. De ez sok mindentől függ. Nem vagyok abortusz párti, de legrosszabb esetben az is egy megoldás.


Ha túl fiatal vagy, véletlen se akartok gyereket és abortusz se játszana szerepet, akkor mindenképp egy esemény utáni kellene.


Ha jöhetne baba, vagy az abortusz is járható út nektek, akkor várjátok ki a végét. De annyira kicsi így az esély, hogy majdnem a kérdést sem érte meg.


Természetesen ne rizikózzatok többet. Két hét lelki stresszt okoz, és még csak nem is élvezetes az a pár másodperc gumi nélkül.... nem ér ennyit a dolog. Tessék védekezni rendesen.

2022. okt. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kevés így az esély rá.
2022. okt. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

nekem ez a legelső kérdésem amit kiírtam, és férjem sincs xd

tudom hogy nem ér ennyit, nagyon félek hogy esetleg mégis terhes leszek

persze hát utólag könnyen beszélek, tudom hogy előtte kellett volna gondolkodnom

de remélem hogy nem leszek terhes

2022. okt. 21. 11:47
 6/32 A kérdező kommentje:

remélem nem én leszek az az 1%-os balf..sz aki ettől terhes lesz

😭😭

2022. okt. 21. 11:48
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt jó lenne tudni, hogy előtte elment-e a barátod? Mert akkor nagy rá az esély, viszont ha előtte nem ment el akkor szerintem 0% hogy terhes leszel. Ne aggódj!😊
2022. okt. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
nem ment el előtte se
2022. okt. 21. 11:57
 9/32 anonim ***** válasza:
89%
De miert csinaljatok igy, ha nem akarsz gyereket, es ennyire rettegsz utana? Megeri?
2022. okt. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

nem éri meg, bevagyok sz..va

tudom hogy nagyon nem kellett volna csak hirtelen egymásnak estünk 😩

mindig védekezünk, most az egyszer fordult elő hogy gumi nélkül tette be vagy két percig

2022. okt. 21. 12:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!